£9,85 GBP/h

Praca Anglia od zaraz sprzątanie na lotnisku w Londynie dla sprzątaczek i sprzątaczy

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 12 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 23 grudnia 2017 04:30

Od zaraz potrzebni sprzątacze bądź sprzątaczki do pracy w Anglii na lotnisku w Londynie przy sprzątaniu terminala pasażerskiego. Podstawowa znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie jest konieczne.

Stanowisko: pracownik sprzątający

Miejsce pracy: Londyn

Zarobki:  9,85 GBP/h brutto

Liczba miejsc: 6

Start: ASAP

Zadania:

  • sprzątanie terminala lotniska w Londynie
  • mycie posadzek, opróżnianie koszy
  • czyszczenie toalet
  • sprzątanie pomieszczeń obsługi naziemnej
  • praca w systemie 3-zmianowym

Wymagania:

  • doświadczenie przy sprzątaniu dużych powierzchni
  • zaświadczenie o niekaralnosci
  • gotowość do podjęcia pracy w trybie 3-zmianowym
  • minimum podstawowa znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe
  • wsparcie przy znalezieniu i pośrednictwo w wynajmie mieszkania w Londynie
  • zatrudnienie na 12 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz CV w języku angielskim proszę przesyłać na adres cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem “sprzątanie lotniska Londyn”.

Prosimy również o zamieszczeniu klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Clever Solutions Ltd.
Cook St
Coventry, CV1
email: cleversolutions@officials.co.uk

ID ogłoszenia: 3345a371199a42ff

1 odpowiedź na “Praca Anglia od zaraz sprzątanie na lotnisku w Londynie dla sprzątaczek i sprzątaczy”

  1. sprzątanie lotniska Londyn na 1 stycznia 2018 @ 12:08

    witam ogloszenie aktualne jestem zainteresowana podjeciem pracy od zaraz dziekuje pozdrawiam