£1000 do 1200 GBP/h

Praca Anglia opiekunka osób starszych Hertforshire bez doświadczenia

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Hertforshire
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 września 2014 01:15

Aktualnie poszukujemy opiekunek osób starszych do podjęcia pracy w Anglii. Zatrudnienie w domach podopiecznych z Hertforshire dla osób bez doświadczenia.

Stanowisko: Opiekunka osób starszych

Lokalizacja: Hertforshire, Anglia

Zarobki: 1000 do 1200 GBP/h

Obowiązki:

  • Osoba będzie odpowiedzialna za pracę w domach podopiecznych oraz ubieranie ich, mycie i przygotowywanie posiłków.
  • Do zadań należeć będzie podawanie lekarstw oraz pomoc w codziennych zadaniach domowych.

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • czynne prawo jazdy u umiejętność prowadzenia samochodu w ruchu lewostronnym
  • empatia, pozytywne nastawienie
  • pracowitość, obowiązkowość
  • opiekuńczość

Oferta:

  • zapewnione bezpłatne zakwaterowanie
  • zarobki w wysokości ok 1000 – 1200 GBP miesięcznie
  • respektowane prawo do płatnego urlop
  • zapewniona umowa o pracę
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • możliwość podjęcia pracy bez doświadczenia
  • pracodawca podejmuje się zwróceniem kosztów za paliwo w przypadku opiekunów godzinowych (odwiedzających dziennie wilku podopiecznych)

Aplikacja:
Zgłoszenie z CV w języku angielskim prosimy przesłać poprzez stronę: http://m.pracuj.pl/praca/opiekunka-hrabstwo-hertforshire,oferta,3562171

ID ogłoszenia: 4995411bbb422689

1 odpowiedź na “Praca Anglia opiekunka osób starszych Hertforshire bez doświadczenia”

  1. Dzien dobry mam na imie Milena .Szukam pracy w Anglii jako opiekunka osób tarszych znam język angielski komunikatywnie mój nr tel+48538123143 mam 2 letnie doświadczenie.