£6,50 GBP/h

Praca Anglia przy pakowaniu dań mrożonych dla Polaków od zaraz Heywood

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Heywood
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 4 października 2015 01:32

Dam od zaraz pracę w Anglii dla pakowaczy bez doświadczenia z możliwością zatrudnienia na dłuższy okres. Oferta z Heywood przy pakowaniu dań mrożonych na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Anglia, Heywood
Wynagrodzenie: 6,50 GBP/h
Start: od zaraz

Zadania:
Pracownik zostanie przydzielony na linię produkcyjną do pakowania dań mrożonych.

Wymagania:
– ogólne dobre zdrowie fizyczne i psychiczne
– zabranie ze sobą butów ochronnych oraz kamizelki odblaskowej
– przyjazd samochodem jest mile widziany
– gotowość wyjazdu do Anglii od zaraz
– zaangażowanie
– punktualne stawianie się w pracy
– zdolność podjęcia pracy zmianowej

Oferujemy:
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– zatrudnienie na dłuższy okres
– zmiany od 16:00 do 22:00 (poniedziałek-czwartek)
– przez pierwsze 12 tygodni zapewniamy bonusy w wysokości £43pw po tym okresie stawka wzrasta do £73pw
– przyjazną atmosferę

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do przesłania zgłoszenia na maila: peter@career-makers.co.uk z tematem: heywood-night + imie + post code.
Można również wysłać sms pod numer: 07940290565 o treści: heywood-night + imie + post code.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-249ene/

ID ogłoszenia: 60956104d186e692

1 odpowiedź na “Praca Anglia przy pakowaniu dań mrożonych dla Polaków od zaraz Heywood”

  1. Witam .
    Wraz z partnerem szukamy pracy od zaraz na dluzszy okres czasu z mozliwoscia zakwaterowania.
    Obecnie przebywamy na terenie Angli.
    Oboje posiadamy doswiadczenie w pracy przy produlcji z zywnoscia.
    Pozostawiam adres e mail
    katusia81@o2.pl