£6,70 za godzinę brutto

Praca Anglia przy pakowaniu owoców w Canterbury z podstawową znajomością języka

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Canterbury
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Opublikowany: 2 lutego 2016 21:31

Fabryka przetwarzająca owoce w Canterbury poszukuje od zaraz pracowników do pakowania oraz sortowania. Oferta pracy w Anglii z podstawową znajomością języka, na stałe, z dobrym wynagrodzeniem.

Stanowisko: pakowacz.

Zarobki: 6,70 funtów za godzinę brutto.

Miejsce zatrudnienia: Anglia, hrabstwo Kent, Canterbury.

Obowiązki na stanowisku:
do zadań osoby zatrudnionej będzie należało sortowanie oraz pakowanie owoców. Możliwe również inne zadania takie jak np. etykietowanie, kontrole jakości czy prace porządkowe na hali produkcyjnej. Praca w systemie 4×4 –  4 dni pracy, 4 dni wolne.

Wymagania:

  • umiejętność szybkiej pracy;
  • stan zdrowia pozwalający na pracę fizyczną;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • podstawowa znajomość języka angielskiego;
  • komunikatywność, uprzejmość;
  • odpowiedzialność, uczciwość;
  • chęć pozostania w pracy na stałe;
  • punktualne stawianie się do pracy;

Gwarantujemy:

  • składki, ubezpieczenia;
  • umowa na brytyjskich warunkach;
  • transport do zakładu pracy;
  • wypłaty w systemie tygodniowym;
  • przeszkolenie na początku pracy;
  • miłą atmosferę.

Aplikacja:
Prosimy o składanie aplikacji poprzez stronę internetową:

www.strefa.co.uk/ogloszenia/pakowanie-owocow/60096

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

ID ogłoszenia: 61356b0f8e1cbb68