£6,70/h

Praca Anglia przy pakowaniu owoców w fabryce od zaraz bez doświadczenia Maidstone

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Maidstone
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 18 stycznia 2016 22:53

Przetwórnia w Maidstone poszukuje od zaraz Pań do fizycznej pracy w Anglii przy pakowaniu owoców. Zatrudnienie z komunikatywną znajomością języka angielskiego, bez doświadczenia.

Stanowisko: pakowaczka owoców.
Wynagrodzenie: 6,70 GBP/h
Lokalizacja: Wielka Brytania, Maidstone.

Obowiązki na stanowisku:

  • sortowanie owoców;
  • pakowanie ich w określony sposób;
  • kontrole jakości;
  • inne prace w zależności od zapotrzebowania na zakładzie.

Wymagania:

  • komunikatywny język angielski;
  • dobry stan zdrowia;
  • rzetelność i uczciwość;
  • punktualne stawianie się w pracy;
  • zamieszkanie w Madistone lub okolicach;
  • prawo jazdy kat.B mile widziane;
  • doświadczenie będzie atutem;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • dobra organizacja;
  • dyscyplina i szacunek do pracy;
  • brak nałogów.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie przy pakowaniu;
  • miłą atmosferę pracy;
  • umowę na angielskich warunkach;
  • możliwość zdobycia nowego doświadczenia;
  • składki oraz ubezpieczenie.

Aplikacje:
Zapraszamy do aplikowania drogą mailową, wysyłając CV na adres maidstone@pro-force.co.uk lub telefon pod numer 01622 673 187.

Odpowiemy jedynie na wybrane oferty.

Prosimy o załączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Źródło: http://www.strefa.co.uk/ogloszenia/pakowanie-owocow/59755

ID ogłoszenia: 46756980e307882d