£7,70/h brutto

Praca Anglia przy pakowaniu zestawów kosmetycznych Londyn od zaraz 2017

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: do uzgodnienia
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak danych
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 14 maja 2017 14:48

Proponujemy zatrudnienie w Londynie (Wembley) od zaraz na stanowisku pakowacza. Oferta pracy w Anglii na magazynie przy pakowaniu kosmetyków. Pracodawca wymaga znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pakowacz – pracownik magazynu
Lokalizacja: Londyn – Wembley, Anglia (NW100TG Laxcon Close Drury Way)
Stawka godzinowa: 7,70 GBP na godzinę brutto

Zakres zadań:

  • praca na magazynie przy przygotowywaniu paczek do wysyłki i wydania dla kuriera
  • przyjmowanie dostaw na magazyn
  • rozkładanie produktów na regałach
  • dbanie o porządek

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • samodzielność
  • zdolność pracy w grupie
  • świetne zorganizowanie czasy pracy
  • sumienne wypełnianie obowiązków
  • dostępność do podjęcia pracy w Anglii od zaraz
  • optymizm, komunikatywność otwartość
  • uczciwość
  • punktualne przychodzenie do pracy
  • posiadanie NIN
  • zaletą będzie posiadanie aktualnych uprawnień operatora wózka widłowego
  • motywacja
  • chęć podnoszenia kwalifikacji i zdobycia doświadczenia

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki
  • młody i zgrany zespół
  • zatrudnienie na podstawie uowy na czas nieokreślony
  • pracę w stałych godzinach od 8 do 17 od poniedziałku do piątku
  • zatrudnienie w firmie FM Cosmetics UK

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • cv@fmcosmetics.co.uk

Prosimy o załączenie aktualnego CV z dopiskiem w tytule: Magazynier – pakowanie paczek

źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1110630

ID ogłoszenia: 49759158bb2264b0