£9,50 na godz.

Praca Anglia sprzątanie mieszkań od zaraz Southampton dla sprzątaczek-sprzątaczy

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Southampton
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 28 kwietnia 2021 20:59

Przy sprzątaniu mieszkań i biur potrzebne od zaraz osoby do pracy w Anglii. Zatrudnienie w Southampton dla sprzątaczy-sprzątaczek z podstawowym językiem angielskim.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Southampton.

Wynagrodzenie: 9,50 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 1.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem pracownika będzie zajmowanie się sprzątaniem domów, mieszkań i biur;
  • do zadań będzie należało, np. odkurzanie, mycie podłóg, wynoszenie śmieci oraz ścieranie kurzu itp.

Wymagania:

  • własny transport do miejsca pracy, np. samochód albo rower;
  • posiadanie doświadczenia przy sprzątaniu;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym;
  • dostępność w godzinach od 9.00 do 15.00.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • wypłatę raz w miesiącu;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia;
  • pracę do podjęcia od zaraz.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Southampton, proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem: 07500208208 lub 07740959181

Źródło: www.sotland.pl/classifieds/praca-oferty/oferty-pracy/osoba-do-sprzatania-z-wlasnym-transportem_i107390

ID ogłoszenia: 9560895f6fe3f06