£6,50-9,00 GBP/h

Praca Anglia w Bedford dla Polaków na magazynie przy zbieraniu zamówień

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Bedford
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 31 grudnia 2015 17:25

Chętnie zatrudnimy Polaków do pracy w Anglii na stanowisko magazyniera. Oferta z Bedford od zaraz na magazynie przy zbieraniu zamówień oraz pakowaniu produktów.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Anglia, Bedford
Wynagrodzenie: 6,50-9,00 GBP/h
Start: od zaraz

Zadania:
Pracownik na danym stanowisku będzie wykonywać prace magazynowe polegające na zbieraniu zamówień czy ich pakowaniu.

Wymagania:
– umiejętne porozumiewanie się w języku angielskim
– chęć podjęcia pracy zmianowej
– kandydaci posiadający prawo jazdy są mile widziani
– umiejętność obsługiwania wózka widłowego będzie atutem (nie jest konieczna w procesie rekrutacji)
– dobre zdrowie
– wytrzymałość, punktualność, niezawodność, zdyscyplinowanie

Oferujemy:
– chętnie zatrudniamy kobiety i pary
– zdobycie nowego, ciekawego doświadczenia
– konkurencyjne stawki godzinowe
– zmiany nocne dodatkowo płatane tak jak i nadgodziny
– wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym (pierwsza po 2 tygodniach)
– możliwość wynajęcia mieszkania z kaucją wynoszącą 130 GBP w tym 60 GBP za pierwszy czynsz do przodu + koszty administracyjne 120GBP

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem zapraszamy do wysyłania CV na maila: rekrutacja@mbmbwork.eu z tematem: magazynier UK.
Proszę pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych.

Źródło:

ID ogłoszenia: 421568530c1a7078

2 komentarze na “Praca Anglia w Bedford dla Polaków na magazynie przy zbieraniu zamówień”

  1. Zainteresowani oferta pracy na 9 stycznia 2016 @ 21:21

    Wraz ze znajomymi jesteśmy zainteresowani oferta pracy, każdy z nas ma doświadczenie w pracy na magazynie. Czesc z nas ma uprawnienia na wozki widlowe a takze skonczylo szkole logistyczna. Poslugujemy sie jezykiem angielskim na poziomie komunikatywnym. Nasz przedzial wiekowy 22-28 lat.(4os.) Jezeli byli by Panstwo zainteresowani prosimy o kontakt na podany e-mail. lukaszkleczko@onet.pl

  2. Proszę dać znać czy ta oferta pracy jest aktualną

Zostaw odpowiedź do Marcin