£do ustalenia

Praca Anglia w Birmingham na magazynie przy zbieraniu zamówień od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Birmingham
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość bardzo dobra
  • Opublikowany: 1 września 2015 03:20

Aktualnie posiadamy wolne stanowiska dla magazynierów bez doświadczenia przy zbieraniu zamówień i ich pakowaniu. Praca w Anglii, Birmingham przy rozładunku towarów.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Anglia, Birmingham, Coventry, Luton
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
- wyszukiwanie produktów na magazynie
- zbieranie zamówień
- zajmowanie się pakowaniem towaru
- rozładunek dostaw
- obsługiwanie wózka widłowego ręcznego
- zabezpieczanie produktów
- oraz inne zadania magazynowe

Wymagania:
- zdolność do pracy w grupie
- przyjazne nastawienie
- bez problemów ze zdrowiem
- siła fizyczna
- szybkie kojarzenie faktów
- bystrość
- angielski na bardzo dobrym poziomie
- doświadczenie magazynowe będzie mile widziane
- posiadanie uprawnień na wózki widłowe będzie atutem
- radzenie sobie ze stresem
- umiejętność zarządzania czasem pracy
- osoba otwarta

Oferujemy:
- pracę w renomowanej firmie zagranicznej
- dobre wynagrodzenie
- okres próbny, po którym oferujemy zatrudnienie na dłuższy okres
- na miejscu zapewniamy miejsce do zamieszkania
- pomoc w kwestiach organizacyjnych

Aplikacja:
Zainteresowanych zachęcamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV napisanego po polsku i angielsku na maila: gigroup@gigroup.com.pl w tytule należy wpisać nazwę stanowiska.

Źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-magazynu-id315081.html

ID ogłoszenia: 30555e3a7ef461af

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.