£8-12 GBP/h

Praca Anglia w budownictwie dla glazurnika bez języka Kingston on Thames

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Kingston on Thames
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Opublikowany: 3 listopada 2015 03:22

Dam od zaraz pracę w Anglii dla glazurnika bez znajomości języka angielskiego. Zatrudnienie w Kingston on Thames na budowie przy remontach i wykończeniach dla osób z doświadczeniem.

Stanowisko: glazurnik
Lokalizacja: Anglia, Kingston on Thames
Wynagrodzenie: 8-12 GBP/h
Start: od zaraz

Zadania:
– pracownik układa kafelki na ścianach i podłogach
– należy prawidłowo przygotować podłoże
– porządkowanie stanowiska po wykonaniu robót

Wymagania:
– zatrudniamy kandydatów z doświadczeniem
– mile widziane osoby posługujące się językiem angielskim
– zdolność podjęcia pracy stałej
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– bez problemów ze zdrowiem
– zaangażowanie, dokładność, samodzielność
– punktualne stawianie się w pracy
– złota rączka

Oferujemy:
– stałą pracę na angielskich warunkach
– zatrudnienie od 8:00 do 17:00
– dobre wynagrodzenie wypłacane na czas
– samodzielne wykonywanie zadań
– stałe zlecenia
– pracę bez konieczności znajomości języka angielskiego
– pracę w dobrze prosperującej firmie
– start od zaraz

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez stronę:

źródło: londynek.net

ID ogłoszenia: 53056368832b9708

1 odpowiedź na “Praca Anglia w budownictwie dla glazurnika bez języka Kingston on Thames”

  1. Witam. Posiadam doswiadczenie jako plytkarz wynikajace z prowadzenia dzialalnosci z naciskiem wlasnie jako glazurnik. A takze z wyjazdow i pracy w krajach takich jak Estonia, Francja czy Norwegia . Moj numer telefonu 509728247. Pozdrawiam