£11,50 brutto/h +dodatki

Praca Anglia w budownictwie od zaraz przy rozbiórkach bez języka Londyn 2020

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 6 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 marca 2020 01:05

Firma z Londynu poszukuje od zaraz budowlańców chętnych do podjęcia pracy w Anglii. Zatrudnienie w budownictwie bez znajomości języka przy rozbiórkach, wyburzeniach na najbliższe 6 miesięcy. Zakwaterowanie organizuje pracodawca bezpłatnie.

Stanowisko: pomocnik budowlany

Zarobki: 11,50 GBP/h brutto

Miejsce pracy: obrzeża Londynu

Liczba miejsc: 5

Zadania:
– praca fizyczna przy zbiórkach starych magazynów i fabryk na obrzeżach miasta
– praca w wykorzystaniem elektronarzędzi
– ręczny załadunek drobnych elementów na samochody ciężarowe

Wymagania:
– mile widziany język angielski w stopniu podstawowym pozwalający na rozumienie prostych poleceń
– siła fizyczna, dobre zdrowie, wytrzymałość
– osoby bez nałogów zmotywowane do ciężkiej pracy
– atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
– zakwaterowanie w wynajętych mieszkaniach (na koszt pracodawcy)
– transport na i z miejsca pracy
– legalne zatrudnienie przez agencję
– konkurencyjne warunki finansowe

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie zgłoszeń do końca lutego na podany poniżej adres poczty email. Zatrudnienie od marca do sierpnia 2020 włącznie.

uk.employment@europe.com

W tytule wiadomości proszę napisać „wyburzenia Londyn 2020″

Oferty z nieodpowiednim tytułem mogą być przeoczone lub usunięte.

ID ogłoszenia: 7785e4c743c77842

3 komentarze na “Praca Anglia w budownictwie od zaraz przy rozbiórkach bez języka Londyn 2020”

  1. Wyburzenia Londyn 2020. Witam mam na imie Damian mam 30 lat nie mam nalogow mieszkam w Londynie pracowalem juz tutaj na budowach jestem zainteresowany ta oferta prosze o odp z gory dziekuje i pozdrawiam . kaczmarekdamian1919@gmail.com tel 07756275944

  2. Wyburzenia Londyn 2020. Witam mam na imie Damian mam 30 lat nie mam nalogow mieszkam w Londynie pracowalem juz tutaj na budowach jestem zainteresowany ta oferta prosze o odp z gory dziekuje i pozdrawiam . tel 07756275944

  3. Wyburzenia Londyn 2020. Witam moje imię
    Adrian szukam pracy razem z bratem jesteśmy zainteresowani oferta możemy zacząć od zaraz z góry dziękuję nr tel: 07438074083