£do ustalenia

Praca Anglia w budownictwie przy remontach od zaraz Londyn bez języka

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 listopada 2015 01:12

Poszukujemy pracowników budowlanych do pracy w Anglii przy wykończeniach mieszkań i domów. Zatrudnienie w Londynie na budowie bez znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik budowlany
Lokalizacja: Anglia, Londyn
Wynagrodzenie: do ustalenia
Start: od zaraz
Liczba stanowisk: 50

Zadania:
Zatrudniamy pracowników ogólnobudowlanych potrafiących zajmować się takimi czynnościami jak elektryka, hydraulika, kładzenie kafelków, malowanie ścian.

Wymagania:
– znajomość budowlanych zasad BHP
– zdolność podjęcia pracy od zaraz
– doświadczenie budowlane
– samodzielne wykonywanie zadań
– dobre zarządzanie czasem pracy
– podstawy języka angielskiego są mile widziane
– dobre ogólne zdrowie
– dokładność, precyzja

Oferujemy:
– pracę 5 dni w tygodniu po 10 godzin
– sobotę pracującą do 13h
– darmowe miejsce do zamieszkania na okres 3 miesięcy
– przelot do Anglii opłacony przez pracodawcę
– angielską umowę o pracę
– zapewniamy wszystkie potrzebne materiały budowlane
– start już od zaraz
– wolnych 50 stanowisk

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem strony: http://www.infopraca.pl/praca/pracownik-budowlany-praca-od-zaraz/anglia-londyn/12241242

ID ogłoszenia: 335652528fb005d

2 komentarze na “Praca Anglia w budownictwie przy remontach od zaraz Londyn bez języka”

  1. Witam zainteresowany jestem z kolega w zawodzie 7 lat obecnie od roku kładziemy płytki w apartamentach proszę o kontakt 789358327

  2. Witam . Jestem zainteresowany Państwa ofertą .. Mam 25 lat i aktualnie mieszkam w warszawie . Wiele razy układałem płyty KG , malowałem, szpachlowałem , Płytki zdarzyło się układać więc wiem co i jak . Układanie parkietu czy paneli też nie jest dla mnie problemem . Mam też pojęcie o hydraulice i elektryce. Proszę o rozważenie mojej kandydatury . Jedyny minus to tylko to że znam słabo angielski. Dodam że jestem bez żadnego nałogu jak inni co mnie wyróżnia . Pozdrawiam