€do ustalenia

Praca Anglia w budownictwie przy wykończeniach jako kamieniarz-monter blatów, Salisbury

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Leeds
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: Na kontrakt lub bezterminowo
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 lutego 2019 03:35

Dla budowlańców od zaraz możliwa do podjęcia legalna praca w Anglii przy wykończeniach i remontach. Zatrudnienie w budownictwie na terenie Salisbury dla kamieniarza – montera blatów.

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego brytyjskiego klienta poszukuje osób do szlifowania i montażu blatów granitowych

Poszukujemy osób na 2 stanowiska: do szlifowania i montażu blatów granitowych
Praca w firmie produkującej blaty z granitu

Miejsce pracy: Anglia Salisbury, Wiltshire

oferujemy:
– bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, brytyjska umowa 12 – 16 Funtów za godzinę
– zakawaterowanie zapewnione płatne (koszt ok 70 Funtów tygodniowo), w cenie dostęp do internetu, telewizja

obowiązki:
– instalacja granitowych i kwarcowych blatów. Prace mogą polegać na przygotowaniu blatów roboczych pod kątem wycięcia zlewu i rowków drenażowych.

Wymagania:
doświadczenie kamieniarza lub przy szlifowaniu granitu – Szlifiarz
doświadczenie w montażu blatów granitowych – monter
język angielski na poziomie B1 (komunikatwna znajomość)
prawo jazdy kategorii B
osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w angielskim na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

W temacie prosimy wpisać: Kamieniarz

eastgaterecruitment.com/

proszę koniecznie dodać do cv poniższą klauzulę:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) – c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane dalej: RODO), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EastGate Recruitment dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji

ID ogłoszenia: 9235c55fb355290e