£6,70-6,90 GBP/h

Praca Anglia w Doncaster dla Polaków na magazynie od zaraz bez doświadczenia

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Doncaster
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Opublikowany: 18 sierpnia 2015 01:21

Od zaraz szukamy pracowników bez doświadczenia do magazynu położonego w Doncaster. Praca w Anglii dla magazyniera przy łączeniu produktów w paczki promocyjne oraz transport towaru.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Anglia, Doncaster
Wynagrodzenie: 6,70-6,90 GBP/h
Start: od zaraz

Zadania:
Pracownik będzie zajmować się transportem towaru na terenie magazynu oraz łączeniem produktów w promocyjne paczki.

Wymagania:
– podstawy języka angielskiego są wymagane
– wytrzymałość fizyczna
– bez problemów ze zdrowiem
– odpowiedzialne podchodzenie do zadań
– rzetelne wywiązywanie się z obowiązków
– punktualność, niezawodność
– chęć współpracowania z pracownikami

Oferujemy:
– w ciągu tygodnia przepracowanie minimum 48 godzin
– zdobycie nowego doświadczenia
– w pierwszych dniach zapewniamy niezbędne szkolenia
– zatrudnienie na pełny etat
– oferujemy pracę zmianową
– chętnie zatrudniamy również kobiety
– wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym
– transport wewnętrzny
– miejsce do zamieszkania na czas trwania umowy

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV wraz z klauzulą o ochronie danych na maila: doncaster@sesolutions.uk

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-246dla/

ID ogłoszenia: 48255d24b2981141