£do uzgodnienia

Rolnictwo praca Anglia w gospodarstwie jako pomocnik Oxford od maja 2014

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Oxford
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Data rozpoczęcia pracy: maj 2014
  • Opublikowany: 26 lutego 2014 00:38

Gospodarstwo rolne z okolic Oxfordu poszukuje pracowników fizycznych w charakterze pomocników. Praca w Anglii w rolnictwie od maja 2014 przy zadaniach pomocniczych. Wymagana podstawowa znajomość języka angielskiego.

Stanowisko: Pomocnik w gospodarstwie

Lokalizacja: Oxford

Zarobki: do uzgodnienia bezpośrednio z pracodawcą

Obowiązki:

  • Prace pomocnicze w gospodarstwie rolnym
  • Pracownik będzie odpowiadał za drobne naprawy, obsługę maszyn rolniczych, pomoc przy zwierzętach, prace polowe

Oczekiwania:

  • nawet minimalne doświadczenie w pracy w rolnictwie, oczekujemy osób które wiedzą co je czeka i jak wygląda praca w gospodarstwie- reszty nauczymy
  • znajomość języka angielskiego w stopniu przynajmniej podstawowym- rozumienie poleceń
  • zdolność do kooperacji
  • bezkonfliktowość

Oferta:

  • Praca bezpośrednio u rolnika
  • Zapewnione zamieszkanie w gospodarstwie oraz pełne wyżywienie
  • umowa na brytyjskich warunkach z ubezpieczeniem oraz składkami
  • Zapewnione 40 h tygodniowo- jednak prosimy się przygotować na nadgodziny ze względu na specyfikę pracy

Aplikacja:
Za pośrednictwem formularza

ID ogłoszenia: 947530cade0c3dfc

4 komentarze na “Rolnictwo praca Anglia w gospodarstwie jako pomocnik Oxford od maja 2014”

  1. Rolnictwo praca Anglia w gospodarstwie jako pomocnik Oxford od maja 2014 na 27 lutego 2014 @ 19:06

    w jaki sposób można sie zgłaszać do tej pracy ??

  2. witam poszukuję takiej pracy czy to jeszcze aktualne prosze o odpowiedz mam doświaczenie pozdrawiam

  3. posiadam wieloletnie doswiadczenie, czekam na kontakt pozdrawiam

  4. Ernest Kostyński na 9 lipca 2015 @ 11:42

    Witam serdecznie. Jestem zainteresowany ofertą pracy. Jestem zdrowym 23 letnim mężczyzną, uczciwym i pracowitym , bez nałogów. Mam dziesięćioletnie doświadczenie w prowadzeniu własnego gospodarstwa (ok 100ha) przez ten czas byłem kombajnistą i traktorzystą ale także operatorem ładowarki teleskopowej i kierowcą samochodu ciężarowego. Posiadam prawo jazdy a z wykształcenia jestem inżynierem doradztwa rolniczego. Pracowałem na skupie zboża, świetnie cofam z przyczepami.Co tu dużo mówić, znam się na wszystkim co potrzebne na gospodarce , naprawiam sprzęt rolniczy, jestem dobrym kombajnistą. Sporządzam plany nawozowe, bilanse ekonomiczne itp z zakresu doradztwa rolniczego. Spawam, skrawam, wiercę, lutuje, sieje, oram, koszę, bronuję, opryskuje itd itd. Uważam że byłbym na takim gospodarstwie niezastąpiony. Proszę o jak najszybszy kontakt na e-mail bądź telefon 783801847 To poważna oferta więc zachęcam do współpracy. Pracę mógłbym podjąć nawet w ciągu tygodnia, liczę na szybki kontakt. Pozdrawiam!