£6,7 GBP/h

Praca Anglia w Kidderminster na produkcji przy pakowaniu ciastek

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Kidderminster
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 23 listopada 2015 01:31

Oferujemy pracę w Anglii dla osób bez doświadczenia przy pakowaniu ciastek na produkcji. Zatrudnienie w okolicach Kidderminster dla Polaków z własnym transportem. Pracodawca wymaga od pracowników znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Anglia, okolice Kidderminster
Wynagrodzenie: 6,7 GBP/h

Zadania:
Pracownik zajmować się będzie pakowaniem ciastek przy linii produkcyjnej. Inne zadania to sprawdzanie jakości wyrobów.

Wymagania:
– zaradność, wytrwałość, punktualność
– dostosowanie się do nowych warunków pracy
– umiejętne zarządzanie czasem
– szybkość, energiczność, zaradność
– sprawne dłonie
– możliwość wypracowania nadgodzin
– zdolność do pracy zmianowej również nocnej
– angielski na poziomie komunikatywnym
– przyjazd samochodem jest pożądany
– zdolność do pracy zmianowej

Oferujemy:
– pracę na 3 zmiany (6-14; 14-6; 22-6)
– po 12 tygodniach zapewniamy kontrakt
– możliwość wyrobienia nadgodzin
– zdobycie nowego doświadczenia
– przyjazną atmosferę
– pracę w dobrze prosperującej firmie

Aplikacja:
Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 01562 865 020 należy prosić Anne

Źródło: http://www.mojawyspa.co.uk/ogloszenia/10/225837/General-Operative

ID ogłoszenia: 59556523128a7272