£od 10 na godz.

Praca Anglia w Londynie bez znajomości przy sprzątaniu domów od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 9 grudnia 2020 00:44

Zatrudnienie dla sprzątaczek bez znajomości języka w Londynie. Aktualna od zaraz praca w Anglii dla Polaków przy sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych. Pracodawca zapewnia pełny etat.

Stanowisko: sprzątaczka.

Lokalizacja: Londyn.

Wynagrodzenie: od 10,00 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się sprzątaniem domów prywatnych;
  • do zadań będzie należało, np. odkurzanie, ścieranie kurzu, mycie podłóg, opróżnianie koszy na śmieci, a także mycie łazienek itp.;
  • praca będzie wykonywana w zespołach dwuosobowych.

Wymagania:

  • praca dla kobiet w wieku powyżej 30 lat;
  • posiadanie doświadczenia w pracy przy sprzątaniu;
  • prawo jazdy kat. B (może być polskie), gdyż konieczne jest dojeżdżanie do pracy samochodem firmowym;
  • umiejętność bezkonfliktowej pracy;
  • gotowość do pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia na pełny etat;
  • pracę od poniedziałku do piątku (35 – 45 godzin w tygodniu);
  • domy do sprzątania znajdują się blisko siebie (3 – 5 minut jazdy od siebie).

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: +44 7738106536

Źródło: praca4u.net

ID ogłoszenia: 7795fd0f04173b19