£6,50 GBP/h

Praca Anglia w Shirebrook na magazynie przy pakowaniu odzieży sportowej

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Shirebrook
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2015 01:47

Aktualnie szukamy magazynierów bez doświadczenia do pracy w Anglii w mieście Shirebrook. Zatrudnienie odbywa się na magazynie i polega na pakowaniu odzieży sportowej. Pracodawca wymaga znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Anglia, Shirebrook
Wynagrodzenie: 6,50 GBP/h

Zadania:
– wyszukiwanie produktów na magazynie
– zajmowanie się komisjonowaniem
– pakowanie towaru
– przygotowywanie paczek do wysyłki
– prowadzenie prac porządkowych

Wymagania:
– dobre ogólne zdrowie fizyczne i psychiczne
– chęć pracowania w różnych godzinach (również noce)
– umiejętność współpracowania w grupie
– angielski na poziomie komunikatywnym
– możliwość podjęcia pracy stałej
– szybkość uczenia się
– gotowość do pracowania w weekendy (sporadycznie)

Oferujemy:
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– pracę zmianową w godzinach 6-15; 9:30-18:30; 15-24; 13-22; 00-9
– 28 dni urlopu w ciągu roku
– pomagamy przy szukania miejsca do zamieszkania
– zatrudnienie w renomowanej firmie
– podpisanie umowy na stałe
– angielskie warunki zatrudnienia
– dobre warunki pracownicze

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV po angielsku na maila: veronika.misejova@thebestconnection.co.uK

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-231hgm/

ID ogłoszenia: 1355243fc726cdf