£9,40 na godz.

Praca Anglia w Southampton bez języka przy sprzątaniu domów od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Southampton
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Brak informacji
  • Opublikowany: 2 września 2020 00:04

Bez znajomości języka potrzebne osoby do pracy w Anglii przy sprzątaniu domów prywatnych. Zatrudnienie od zaraz w Southampton dla dyspozycyjnych sprzątaczek.

Stanowisko: sprzątaczka.

Lokalizacja: Southampton.

Wynagrodzenie: 9,40 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie sprzątanie domów prywatnych w godzinach szkolnych, np. mycie podłóg, odkurzanie, wynoszenie śmieci, włączanie zmywarki itp.

Wymagania:

  • zatrudnienie dla kobiet;
  • własny samochód;
  • prowadzenie własnej działalności gospodarczej (self employed) lub możliwość zarejestrowania się;
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • pracę w niepełnym wymiarze godzin z możliwością przejścia na pełny etat;
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz;
  • legalną pracę;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy proszone są o wysłanie wiadomości SMS na numer telefonu: 07599738060

Źródło: www.sotland.pl/classifieds/praca-oferty/oferty-pracy/sprzatanie-dla-kobiety-self-employed_i104702

ID ogłoszenia: 4395f4fbc5eebcf0