£6,40 GBP za godz. brutto

Sezonowa praca Anglia w szklarni przy zbiorach papryki bez języka od zaraz Guildford

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Guildford
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 4 miesiące
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 25 maja 2015 22:57

Od zaraz oferta sezonowej pracy w Anglii przy zbiorach papryki uprawianej w szklarni bez znajomości języka angielskiego. Ogłoszenie z Guildford z zapewnionym darmowym zakwaterowaniem na około 4 miesiące.

Stanowisko: pracownik przy zbiorach
Lokalizacja: Anglia, Guildford
Wynagrodzenie: 6,40 GBP za godz. brutto
Start: od zaraz
Liczba stanowisk: 10

Zadania:
Zadania wykonywane będą w szklarni przy zbiorach papryki i sporadycznie ogórków. Pracownik będzie segregować warzywa oraz kontrolować ich jakość.

Wymagania:
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– pozostanie w Anglii do września
– bez problemów ze zdrowiem
– wytrzymałość fizyczna
– chęć pracowania w szklarni gdzie panuję podwyższona temperatura
– osoby ze znajomością języka angielskiego będą mile widziane
– szybkość, energiczność, zaangażowanie
– punktualne stawianie się w pracy
– posiadanie konta w banku na terenie UK

Oferujemy:
– zatrudnienie również dla par i grup
– dobre wynagrodzenie
– darmowe miejsce zakwaterowania
– jasne warunki zatrudnienia
– pomagamy przy wypełnianiu dokumentów administracyjnych
– wynagrodzenie wypłacane co tydzień

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: uk-employment@europe.com z dopiskiem: zbiory Guildford 2015.

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/sezonowa-praca-w-anglii-przy-zbiorach-papryki-w-szklarni-od-zaraz-do-konca-wrzesnia-2015-guildford/

ID ogłoszenia: 246556367d5606a2

6 komentarzy na “Sezonowa praca Anglia w szklarni przy zbiorach papryki bez języka od zaraz Guildford”

  1. Witam, napisałam do Państwa e- maila z kilkoma pytaniami i czekam na odpowiedź 🙂

  2. Wojciech Latopolski na 27 maja 2015 @ 12:29

    Latopolski Wojciech 27.05.2015
    24 Langwith Road
    Shirebrook
    NG20 8TQ7
    – Zbiory Guildford 2015

    Jestem zainteresowany pracą przy zbiorach. Zmieszkuje na terenie Anglii od 2012 roku i przez ten czas pracowalem przy cięciu pory, kapusty, rabarbaru oraz pieleniu warzyw.
    Posiadam konto bankowe w banku LLOYDS.

  3. Sylwester Maszlanka na 27 maja 2015 @ 13:02

    Sylwester Maszlanka
    37 Central Drive
    Shirebrook
    NG20 8RA

    Jestem zainteresowany pracą przy zbiorach. Zamieszkuje na terenie Anglii od 8 miesiecy i przez ten czas pracowalem w Sports Direct oraz w polu w cieciu pory i rabarbaru. Posiadam konto bankowe w banku LLOYDS.

  4. Dzień dorby

    Jestem studentem dyspozycyjnym do końca września,
    Posiadam doświadczenie w pracy za granicą (UK), przy zbiorze owoców i pracy na farmie.
    Posiadam prawo jazdy kat. B, oraz komunikatywny język angielski.

    Pozdrawiam i liczę odpowiedź.

  5. Witam jestem zainteresowany oferta pracy,
    jestem dyspozycyjny od 30 czerwca do 30 września,
    posiadam prawo jazdy kat b,
    znam angielski w stopniu średnim,
    mieszkam na wsi i posiadam doswiadczenie przy zbiorach.
    Prosze o kontakt na numer 732960211

  6. raiko radev na 26 czerwca 2015 @ 23:39

    Jestem zainteresowany pracą przy zbiorach. Zmieszkuje na terenie Anglii tl 518 638 776

Zostaw odpowiedź do Sylwester Maszlanka