£od 400 do 800 tygodniowo

Praca Anglia w transporcie międzynarodowym dla kierowcy C+E

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Anglia
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 11 lipca 2014 13:28

Poszukujemy pracownika na stanowisku kierowca kat. C+E. Ogłoszenie aktualnej pracy w Anglii dla Polaków w transporcie międzynarodowym. Znajomość języka angielskiego wymagana.

Stanowisko: Kierowca kat.C+E

Miejsce pracy: Anglia

Zarobki: od 400 do 800 tygodniowo

Obowiązki:

  • Praca w transporcie na terenie obejmującym całą Wielką Brytanie.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego- koniecznie!
  • doświadczenie w jeździe w ruchu lewostronnym
  • pracodawca wymaga doświadczenia w transporcie krajowym, międzynarodowym
  • zdolność pracy pod presją czasu
  • posiadanie prawa jazdy kar. C+E
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy brytyjskiego
  • posiadanie aktualnych badań lekarskich- również psychologicznych
  • posiadanie karty kierowcy

Oferujemy:

  • dobre zarobki
  • wsparcie przy zmianie miejsca zamieszkania
  • pracodawca zapewnia pełne szkolenie mające na celu przygotowanie pracowników do podjęcia swojej pracy
  • dobre warunki zatrudnienia

Aplikacja:

  • Osoby zainteresowane, które spełniają powyższe warunki proszone są o aplikację na adres: [ogłoszenie wygasło]

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22bhi5/

ID ogłoszenia: 12753bfc3154d257

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.