£2000

Praca w Anglii bez języka na budowie malarz-szpachlarz przy remontach i wykończeniach, Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 01.06.2021
  • Przewidywany czas zatrudnienia: pełny etat
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 22 maja 2021 01:04

Również bez znajomości języka w Londynie od zaraz do podjęcia praca w Anglii na budowie dla malarzy-szpachlarzy. Zatrudnienie 2021 przy remontach i wykończeniach obiektów.

DANWOOD S.A. spółka zajmująca się budową prefabrykowanych domów jednorodzinnych o konstrukcji drewnianej, poszukuje pracowników do pracy na budowach w Wielkiej Brytanii.

Obowiązki:
-szpachlowanie ścian (płyt kartonowo-gipsowych),
– wklejanie taśm papierowych na połączeniu ścian i sufitów,
-malowanie ścian farbami wodnymi,
-tapetowanie ścian, w tym tapetami z włókna szklanego,
-szpachlowanie elewacji materiałami stosowanymi w naszej firmie,
-wykonywanie wierzchniej warstwy tynku,
-układanie paneli podłogowych, regulacja i ustawianie okien oraz drzwi zewnętrznych.

Wymagania:
stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
wysokie wynagrodzenie wypłacane do 10-go każdego miesiąca,
zorganizowany przejazd na miejsce budowy za granicą,
zakwaterowanie,
brak sezonowości budów (praca przez cały rok),
dodatkowe benefity (piknik rodzinny, zimowisko dla dzieci, bal sylwestrowy i premie).
miejsce pracy: Wielka Brytania.

Więcej informacji: +44 7741 910 644

ID ogłoszenia: 6036093d7370516a

1 odpowiedź na “Praca w Anglii bez języka na budowie malarz-szpachlarz przy remontach i wykończeniach, Londyn”

  1. jestem zainteresowana pracą

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: AniaS
  • Zarejestrowany od: 6 maja 2021

Inne przedmioty dodane przez AniaS

Ostatnie przedmioty dodane przez AniaS »