£8,80 brutto /h

Praca w Anglii bez znajomości języka przy produkcji keczupu od zaraz 2017 Portsmouth

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Portsmouth
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Maj / Czerwiec 2017
  • Przewidywany czas zatrudnienia: Praca stała
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 maja 2017 04:11

Od zaraz potrzebni pracownicy produkcji do pracy w Anglii w fabryce keczupu z Portsmouth. Oferta 2017 bez znajomości języka przy taśmie polegająca na wykonywaniu zadań pomocniczych w procesie produkcji przecieru pomidorowego. Zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Portsmouth
Zarobki: 8,80 GBP/h brutto
Liczba wakatów: 2
Start: ASAP
Umowa: 3 miesiące próbne, docelowo stała

Zadania:
– sortowanie i mycie pomidorów, papryki przeznaczonej do produkcji przecieru
– obsługa urządzeń do mielenia, rozdrabniania warzyw (po przyuczeniu)
– nadzór nad prawidłowością przebiegu procesów produkcji, raportowanie błędów, zatrzymywanie taśmy w razie konieczności
– zadania związane z pakowaniem gotowych wyrobów do kartonów
– przygotowanie palet z produktem do magazynowania (owijanie folią i odstawianie w odpowiednie miejsce z pomocą wózka paletowego)

Wymagania:
– doświadczenie w pracy z żywnością
– mile widziana nawet podstawowa znajomość języka
– gotowość do pracy w grupie, bezkonfliktowość
– brak konfliktów z prawem
– osoby odpowiedzialne, rzetelne i pracowite
– dyspozycyjność minimum na najbliższe 3 miesiące

Oferujemy:
– pracodawca organizuje zakwaterowanie w mieszkaniach (koszt 90 GBP tygodniowo w pokoju 2 lub 3 osobowym, 110 GBP za pokój pojedynczy)
– pomoc związaną z formalnościami oraz uzyskaniem wszelkich przysługujących świadczeń socjalnych
– terminowe wypłaty w systemie tygodniowym
– zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem formularza kontaktowego na tej stronie lub przesłanie na poniższy email aplikacji z tytułem: “produkcja Portsmouth 06/17”

email: reddotrecruitment@gmx.co.uk

Dziękujemy za zainteresowanie. Niestety z uwagi na duże zainteresowanie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Państwa wszystkie zgłoszenia oraz kierowane drogą elektroniczną zapytania.

ID ogłoszenia: 4165920e9163f9cd

6 komentarzy na “Praca w Anglii bez znajomości języka przy produkcji keczupu od zaraz 2017 Portsmouth”

  1. Joanna Kolasa na 23 maja 2017 @ 18:09

    Witam, jestem zainteresowana z chłopakiem pracą w Portsmouth, mamy doświadczenie w pracy na produkcji bo wraz z chłopakiem obecnie w Polsce również pracujemy na produkcji. Proszę o kontakt na e- mail lub pod nr. 730 487 040 🙂

  2. produkcja Portsmouth 06/17 na 25 maja 2017 @ 14:03

    Witam bylibysmy z kolega zainteresowani panstwa oferta ,mieszkamy w Portsmouth
    Moj numer telefonu +447397735841
    Pozdrawiam Pawel Chmiel

  3. Produkcja Portsmouth 06/17 na 25 maja 2017 @ 18:04

    Dzien Dobry

    szukam pracy w Anglii , bylabym zainteresowana rowniez ta oferta.Dziekuje i Pozdrawiam

  4. Witam. Praca przy produkcji samochodow juz wygasla ?

  5. Witam, czy oferya pracy jest aktualna ? Jestem bardzo zainteresowany,
    a raczej nasza grupka jest nas 4 osoby, dwie kobiety i dwoch mężczyzn.
    Pilnie potrzebujemy pracy w portsmouth. Prostu o odpowiedź w miare szybko.

  6. produkcja Portsmouth 06/17 na 3 czerwca 2017 @ 11:01

    Witam, razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Bardzo nam zależy na pracy. Szybko sie uczymy. Ja pracowałam na produkcji mrożonek. Nr kontaktowy 515523144.