£14,50 GBP/h

Praca w Anglii bez znajomości języka sprzątanie-odkażanie wagonów metra Londyn od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: około 8-12 tygodni
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 kwietnia 2020 02:05

Od zaraz w Londynie do podjęcia pilna praca w Anglii bez znajomości języka przy sprzątaniu – odkażaniu wagonów metra. Oferta tymczasowa z zakwaterowaniem bezpłatnym na około 8-12 tygodni.

Stanowisko: pracownik sprzątający

Zarobki: 14,50 GBP/h

Start: od zaraz

Liczba miejsc: 10

Umowa: na czas określony 8-12 tygodni z możliwością przedłużenia

Zadania:

Praca przy myciu, sprzątaniu, odkażaniu wagonów Londyńskiego metra (podłogi, poręcze, siedziska). Zadania wykonywane są głównie na zmianie wieczornej i nocnej.

Wymagania:

– dyspozycyjność od zaraz na najbliższe 8-12 tygodni

– gotowość do przejścia szybkiego szkolenia

– dobra kondycja i stan zdrowia

– mile widziana znajomość języka angielskiego

– chęć do pracy na zmianie wieczornej i nocnej

Oferujemy:

– profesjonalny, pełny uniform ochronny

– dobre warunki finansowe

– bezpłatne zakwaterowanie w komfortowych warunkach

– szkolenie wdrażające pracownika minimalizujące wszelkie kryzys wynikające z tego typu pracy

– bezpłatne ubezpieczenie NNW opiewające na kwotę 150 000 GBP

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na poniższy email z tytułem “dezynfekcja Londyn-metro”

greatjob@fastmail.uk

ID ogłoszenia: 2975e7aa593985e4

1 odpowiedź na “Praca w Anglii bez znajomości języka sprzątanie-odkażanie wagonów metra Londyn od zaraz”

  1. Witam, czy ogłoszenie nadal aktualne ?