£do ustalenia

Praca w Anglii dla kobiet sprzątanie hotelu bez znajomości języka Manchester

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Manchester
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Opublikowany: 10 lutego 2015 03:05

Firma angielska szuka pracowników sprzątających bez znajomości języka angielskiego do pracy w Anglii. Zatrudnienie w Manchesterze dla kobiet przy sprzątaniu pokoi i pomieszczeń znajdujących się w hotelach.

Stanowisko: Sprzątaczka
Lokalizacja: Anglia, Manchester
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– dbanie o czystość pokoi (zmienianie pościeli, odkurzanie dywanów, czyszczenie toalet itp.)
– prowadzenie prac porządkowych w pokojach gospodarczych na holach i w salach konferencyjnych

Wymagania:
– bardzo dobre zdrowie
– bez problemów z kręgosłupem
– gotowość podjęcia pracy na pół etatu
– możliwość podjęcia zatrudnienia w godzinach 9:30-15:00
– kandydaci z wyrobionym numerem ubezpieczenia NIN
– bez przeciwwskazań od lekarza do wykonywania pracy fizycznej
– znajomość języka urzędowego będzie mile widziana

Oferujemy:
– możliwość połączenia pracy z obowiązkami domowymi
– legalną pracę na pół etatu
– strój roboczy
– niezbędne przybory potrzebne do sprzątania
– dobre wynagrodzenie

Aplikacja:
CV należy przesłać na adres mailowy: winiarz.j@gmail.com.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-2323hn/

ID ogłoszenia: 90154d95fe719af4