€6,50 GBP/h

Praca w Anglii dla mężczyzny przy sprzątaniu w klubie sportowym Long Ashton

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Long Ashton
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 16 października 2014 15:46

Aktualnie poszukujemy mężczyzn do pracy w Anglii przy sprzątaniu w klubie sportowym. Zatrudnienie w Long Ashton dla osób z dobrą znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Sprzątacz

Miejsce pracy: Long Ashton

Zarobki: 6,50 GBP za godzinę

Obowiązki:

  • Praca w klubie sportowym przy sprzątaniu przebieralni, toalet.
  • Do zadań należeć będzie wynoszenie śmieci, mycie i konserwacja oraz odkażanie sprzętu.

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej
  • znajomość języka angielskie wymagana jest przez pracodawcę w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • obowiązkowość, sumienność, rzetelność
  • pożądane zgłoszenia od mężczyzn

Oferujemy:

  • zatrudnienie dla panów w klubie sportowym
  • dostępne są dwie zmiany z rana w godzinach od 6 do 14 i od 7 do 14 oraz zamiana popołudniowa od godziny 15 do 23
  • stawka stała 6,50 GBP za godzinę

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem prosimy o przesłanie aplikacji na adres: emp.bristol@yahoo.co.uk

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-230am4/

ID ogłoszenia: 237543e5b3a8a6ec

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.