£400-700

Praca w Anglii dla opiekunki osób starszych na noc Londyn od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: Rok
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 października 2016 23:01

Od zaraz poszukiwane opiekunki osób starszych, gotowe do podjęcia pracy w Anglii przy opiece nad seniorami w Londynie na zmianę nocną. Oferta kierowana do kandydatów z komunikatywnym językiem w mowie.

OFERTA 07/PJ/2016 – Opiekun nocny (Anglia)

Osoby, których szukamy powinny:
-posiadać doświadczenie w opiece (może być także nabyte prywatnie)
-mówić komunikatywnie po angielsku.

Opis Stanowiska:

Opiekun nocny wspiera rezydentów wieczorem i w nocy oraz wykonuje pewne obowiązki domowe i administracyjne. Będziesz upewniać się, że rezydenci są bezpieczni w godzinach 22.00 – 8.00. Będziesz uważnie obserwować stan wrażliwych młodych osób i zdawać sobie sprawę z ich potrzeb. Będziesz pracować w zespole, dzieląc się informacjami i zapisując je, według potrzeb.

Obowiązki:

radzenie sobie z problemami podczas godzin nocnych
zawiadamianie dziennego personelu o poważnych zdarzeniach
uzupełnianie dokumentacji z nadzoru nocnego
utrzymywanie porządku w pokojach wspólnych i prywatnych młodych ludzi
pomoc innym pracownikom w przygotowywaniu młodych osób do położenia się spać
upewnianie się, że młodzi ludzie cierpiący z powodu enurezji nocnej otrzymują pomoc zgodną z ich planem opieki zdrowotnej
umiejętność wspierania samodzielności podopiecznych
doświadczenie w ustalaniu i utrzymywaniu odpowiednich, profesjonalnych relacji
wykonywanie innych uzasadnionych obowiązków, według potrzeb
postępowanie zgodne z wytycznymi i polityką agencji przez cały czas
informowanie menedżera agencji o znaczących zmianach w okolicznościach i stanie zdrowia klienta
zachęcanie klientów do jak największej samodzielności

Pracodawca zapewnia:
– umowę o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie
– szkolenia
– niezbędny sprzęt
– zakwaterowanie (odpłatne)
– min. 35h pracy tygodniowo
– możliwość nadgodzin
– płatny urlop
– atrakcyjny system awansu i podwyżek
– pomoc w załatwieniu wszelkich formalności itp. związanych z nowym miejscem zamieszkania

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na: kamil.trzcinski@agencja-concordia.pl przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji) lub prosimy aplikować bezpośrednio przez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej www.agencja-concordia.pl

W temacie wiadomości prosimy podać numer oferty. W razie pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego:

515 633 746, 32 718 64 58
534 483 111, 32 729 81 54
504 131 616, 32 718 65 20

ID ogłoszenia: 737580862e30faab

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez AgencjaConcordia14

Ostatnie przedmioty dodane przez AgencjaConcordia14 »