€do uzgodnienia

Praca w Anglii dla opiekunki osób starszych od zaraz w Londynie

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: praca
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 września 2014 21:55

Aktualne ogłoszenie pracy w Anglii dla opiekunki nad osobami starszymi. Zatrudnienie od zaraz w Londynie dla osób z doświadczeniem i komunikatywną znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Opiekunka osób starszych

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Londyn

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis zadań:

  • Opieka nad osobami starszymi
  • pomoc w ubieraniu się
  • podawanie posiłków
  • przestrzeganie godzin przyjmowania leków
  • prace pielęgnacyjno – opiekuńcze
  • wychodzenie na spacery, poświęcanie czasu
  • drobne obowiązki domowe

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
  • cierpliwość, otwartość
  • uczciwość
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • empatia, pozytywne nastawienie
  • motywacja
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat.B

Oferujemy:

  • dobre warunki pracy
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • zorganizowane miejsce zamieszkania
  • ubezpieczenie
  • wsparcie polskojęzycznego personelu
  • zapewnione przeszkolenie przed rozpoczęciem wypełniania obowiązków

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez maila:

  • info@activemedica.eu

W wiadomości prosimy nie zapomnieć dołączyć klauzulę o ochronie i przetwarzaniu danych osobowych.

Dokładne obowiązki oraz wszelkie istotne kwestie podajemy na rozmowie kwalifikacyjnej.

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22ffge/

ID ogłoszenia: 1345421b42ba2958

1 odpowiedź na “Praca w Anglii dla opiekunki osób starszych od zaraz w Londynie”

  1. grzesiak malgorzata na 28 września 2014 @ 09:42

    Witam jestem zainteresowana Panstwa oferta 18 lat pracowalam jako rehabilitant ruchowy z osobami doroslymi pracowalam rowniez jako terapeuta zajeciowy w jezyku angielskim porozumiewam sie w stopniu komunikatywnym .Pozdrawiam