£6,50 GBP/h

Praca w Anglii dla par w gastronomii pomoc kuchenna od zaraz Bognor Regis

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Bognor Regis
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 września 2014 01:24

Aktualne ogłoszenie pracy w Anglii w gastronomii jako pomoc kuchenna lub pracownik w restauracji Burger King. Zatrudnienie w Bognor Regis od zaraz. Pracodawca wymaga komunikatywnej znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko 1: Pomoc kuchenna

Stanowisko 2: Pracownik restauracji

Lokalizacja: Bognor Regis

Zarobki: 6,50 GBP/h – prosimy to uzgodnić z pracodawcą, stawka może się nieznacznie różnić

Termin: praca od zaraz

Obowiązki:

  • Pracownik restauracji będzie odpowiedzialny za obsługę klienta, korzystanie z kasy, kompletowanie zestawów, pakowanie jedzenia, nalewanie napoi, przygotowanie posiłków, sprzątanie w restauracji oraz inne prace zlecone przez przełożonego.
  • Osoba na kuchni będzie miała za zadanie przygotowywać dania. Obowiązkiem będzie mycie, krojenie, składanie, pieczenie.

Oczekiwania:

  • możliwość połączenia się z pracodawcą przez program Skype
  • preferowane zgłoszenia od par lub grup
  • entuzjazm
  • komunikatywność
  • pozytywne podejście do pracy, zaangażowanie
  • dobre maniery

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz
  • płatne zamieszkanie – koszt to 35 GBP tygodniowo
  • dodatki do wynagrodzenia

Mile widziane będą zgłoszenia od par i grup

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie zgłoszenia zawierającego CV w języku angielskim na adres:

  • osrodki@lsj.pl

w tytule wiadomości należy wpisać: Butlins, Bognor

Prosimy również o pilny kontakt telefoniczny – w dniach pon-piątek od 10 do 17 pod numerami: 91 814 52 55 lub 91 814 52 56 – kontakt telefoniczny jest niezbędny w celu umówienia się na rozmowę kwalifikacyjną w języku niemieckim

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-restauracji-burgerking-butlins-bognor-regis-uk-id242570.html

ID ogłoszenia: 5645411732877cbb