£do ustalenia

Praca w Anglii dla Polaków bez doświadczenia produkcja czekolady Birmingham

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Birmingham
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 26 czerwca 2015 19:50

Producent czekolady z Birmingham szuka od zaraz Polaków bez doświadczenia. Praca w Anglii na linii produkcyjnej przy produkowaniu i pakowaniu wyrobów cukierniczych.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Anglia, Birmingham
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Zadania wykonywane są w fabryce mieszczącej się w Birmingham i polegają na produkowaniu czekolady. Pracownik będzie pakować produkty oraz zajmować się częścią produkcyjną.

Wymagania:
– znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
– gotowość do szybkiego wyjazdu
– chęć do pracy po godzinach gdy zajdzie taka potrzeba
– zaangażowanie, punktualność
– szybkość uczenia się
– bez problemów ze zdrowiem
– dobra sprawność manualna

Oferujemy:
– zdobycie nowego doświadczenia
– zapewniamy przeprowadzenie niezbędnych szkoleń
– legalną pracę od zaraz
– podpisanie umowy z agencją zatrudnienia
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– oferujemy nadgodziny premiowane bonusami
– przyjazne środowisko pracy
– dwie przerwy w ciągu dnia
– pracę od 7:30 do 17:30

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: bnalazek@jcspersonnel.com bądź kontaktu telefonicznego na numer: 0121 622 7790

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-24189d/

ID ogłoszenia: 109558d566c7984a

5 komentarzy na “Praca w Anglii dla Polaków bez doświadczenia produkcja czekolady Birmingham”

  1. Witam serdecznie. Gotowy jestesmy wraz z kolega podjac sie tej pracy tak szybko jak to bedzie potrzebne. Bardzo prosze o kontakt.

  2. katie1772 na 5 lipca 2015 @ 11:01

    Witam 😉 Jesteśmy zainteresowani z chłopakiem Państwa ofertą 😉 Bradzo proszę o odpowiedź.

  3. clauudiaaa na 5 lipca 2015 @ 20:56

    Jestem zainteresowana praca w fabryce. czekam na odpowiedź.

  4. Równiez jestem zainteresowana oferta pracy.

    Pozdrawiam,
    Natalia

  5. Patrycja i Dawid na 27 czerwca 2016 @ 22:08

    Witam, jesteśmy zainteresowani Wasza oferta pracy 🙂 posiadamy komunikatywny angielski i doświadczenie.
    Prosimy o szybką odpowiedź