£6,50 GBP/h

Praca w Anglii dla Polaków na magazynie zbieranie zamówień Corby od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Corby
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Opublikowany: 27 września 2015 16:56

Poszukujemy od zaraz magazynierów bez doświadczenia przy zbieraniu zamówień i pakowaniu produktów. Praca w Anglii, Corby na magazynie gdzie proponujemy dwie zmiany. Pracownik musi porozumiewać się w języku angielskim.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Anglia, Corby
Wynagrodzenie: 6,50 GBP/h
Start: od zaraz

Zadania:
- wyszukiwanie produktów na półkach magazynowych
- komisjonowanie zamówień
- pakowanie towarów
- zajmowanie się pikowaniem
- zamienianie metek
- sprzątanie stanowiska po zakończonej zmianie
- zabezpieczanie palet

Wymagania:
- chęć podjęcia pracy zmianowej
- wyjazd do Anglii od zaraz
- pozostanie na miejscu przez dłuższy okres czasu
- umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym
- wykonywanie zlecanych zadań
- wywiązywanie się z obowiązków
- dobre zdrowie
- umiejętne zarządzanie czasem
- samodzielne wykonywanie zadań

Oferujemy:
- stanowiska dla 40 osób
- pracę na dwie zmiany od 6:00 do 14:00 i od 14:00 do 22:00 (system rotacyjny)
- legalną pracę od zaraz
- na miejscu zapewniamy szkolenia wdrażające
- satysfakcjonujące wynagrodzenie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ogłoszeniem zapraszamy do kontaktu telefonicznego: Anna / Alicja 07711008288 można również wysłać zgłoszenie na maila: alicja@alliance-personnel.com

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23klf1/

ID ogłoszenia: 7605607d932b0d35

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.