£do ustalenia

Praca w Anglii dla Polaków na produkcji przy pakowaniu gotowych dań

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Anglia
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Opublikowany: 1 lipca 2015 00:07

Kierownik fabryki produkującej dania gotowe rozpoczął rekrutację na stanowisko pakowacza na linii produkcyjnej. Praca w Anglii dla pracowników produkcji bez doświadczenia.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Anglia
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– stanie przy taśmie i pakowanie gotowych dań
– kontrolowanie jakości wyrobów
– dbanie o zapewnienie ciągłości produkcyjnej
– wykonywanie poleceń przełożonego

Wymagania:
– konieczne jest wyrobienie norm dziennych
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim w mowie i piśmie
– chęć podjęcia pracy zmianowej
– gotowość do odbywania regularnych szkoleń
– sprawne dłonie
– zaangażowanie w wykonywane zadania
– energiczność, zdyscyplinowanie, punktualność

Oferujemy:
– pracodawca przewiduję awansować najlepszych pracowników
– zapewniamy szkolenia wdrażające do pracy
– oferujemy pracę zmianową
– dobre warunki finansowe
– pracę w sprawdzonej angielskiej firmie
– pomoc w razie pytań
– strój ochronny do pracy

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się przez przesłanie zgłoszenia na maila: ballymena.applications@moypark.com możliwy jest również kontakt telefoniczny na numer: 028 25641111

Źródło: http://www.mojawyspa.co.uk/ogloszenia/10/220126/Pracownik-produkcji-gotowych-dan

ID ogłoszenia: 2035593004f1352e

3 komentarze na “Praca w Anglii dla Polaków na produkcji przy pakowaniu gotowych dań”

  1. Witam
    Wraz z kolegą jestem zainteresowany powyższą ofertą pracy. Czy zapewniacie zakwaterowanie? Uprzejmie prosze o kontakt meilowy. Pozdrawiam

  2. Aleksandra na 3 lipca 2015 @ 23:11

    Witam, jestem zainteresowana pracą, będę w Londynie 10.07.2015roku, jednak na podanej stronie do aplikowania nie ma możliwości aplikować ani żadnego kontaktu. Proszę o kontakt, pozdrawiam.
    Aleksandra

  3. anonim321 na 3 lipca 2015 @ 23:49

    Witam. Chciałem zapytać, czy jest możliwość podjęcia pracy do końca wakacji 2015, czyli na około 2 miesiące? Z góry serdecznie dziękuję, pozdrawiam.