£6,80 GBP/h

Praca w Anglii dla Polaków przy pakowaniu żywności bez języka Milton Keynes

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Anglia
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Opublikowany: 31 grudnia 2015 17:25

Poszukujemy od zaraz osoby chętne podjąć pracę w Anglii na stanowisku pakowacza. Oferta dla Polaków przy pakowaniu żywności bez znajomości języka. Pracodawca wymaga od kandydatów posiadania doświadczenia.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Anglia, Milton Keynes
Wynagrodzenie: 6,80 GBP/h
Start: od zaraz

Zadania:
Prace jakie będą wykonywane na danym stanowisku to pakowanie produktów spożywczych.

Wymagania:
– przestrzeganie zasad higieny osobistej
– zatrudniamy jedynie doświadczonych kandydatów
– umiejętne zarządzanie czasem pracy
– zdolność podjęcia pracy stałej
– punktualne stawianie się w pracy
– zaangażowanie podczas wykonywania zdań
– skrupulatność, zaradność
– elastyczność godzinowa

Oferujemy:
– zapoznanie z pracownikami
– przyjazną atmosferę
– dobre wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
– pracę w zespole
– bardzo dobre warunki zatrudnienia
– wprowadzenie w system działania firmy
– pracę za granicą
– odpowiedzi na pytania

Aplikacja:
W celu zgłoszenia swojej kandydatury zapraszamy do kontaktu telefonicznego z biurem pomiędzy 8am-5pm 01908312701 lub 07886113580.

Źródło:

ID ogłoszenia: 475568533432d3fd

6 komentarzy na “Praca w Anglii dla Polaków przy pakowaniu żywności bez języka Milton Keynes”

  1. Jeśli ogłoszenie jest aktualne jestem zainteresowana wyjazdem w każdej chwili proszę siękontaktować pod nr tel 662128605

  2. Weronika i Emilia na 5 stycznia 2016 @ 16:52

    Witam. Wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowane pracą. E-mail kontaktowy serduszko2317@wp.pl prosimy o kontakt wraz z kontaktem prześlemy nasze cv.
    Pozdrawiamy

  3. Jacek i Karolina na 12 stycznia 2016 @ 20:19

    Witam wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy. Jeśli oferta jest aktualna prosimy o kontakt pod numerem tel 512 211 202.

  4. Witam jestem bardzo poważnie zainteresowany w/w ofertą pracy jestem dyspozycyjny od zaraz nawet na stałe.Bardzo proszę o informację w sprawie pracy najlepiej na e mail

  5. Witam jestem zainteresowany oferta i w stanie jestem wyjechac od zaraz . Prosze o informacje na e-mail.

  6. Witam chciala bym sie dowiedziec czy oferta jest aktualna. Mieszkam w Northampton ale z dojazdem nie ma problemu.

Zostaw odpowiedź do ewa50