£7 GBP/h

Praca w Anglii dla Polaków przy sprzątaniu domów i biur od zaraz Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Opublikowany: 1 września 2015 04:23

Pilnie poszukujemy pracownika do fizycznej pracy w Anglii od zaraz przy sprzątaniu domów i biur. Zatrudnienie w Londynie południowym dla Polaków z podstawową znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Sprzątaczka – Sprzątacz

Miejsce zatrudnienia: Londyn, Anglia

Termin: od zaraz!

Wynagrodzenie: 7 GBP na godzinę

Obowiązki:

  • Kompletne sprzątanie powierzonych powierzchni jakimi będą biura oraz mieszkania prywatne.
  • Zlecenia będą obowiązywały na terenie południowego Londynu.
  • Praca wykonywana będzie w zespołach po 2-3 osoby.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat.B i praktyczna umiejętność prowadzenia samochodu
  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym
  • doświadczenie w podobnej pracy
  • możliwość podjęcia pracy od przyszłego tygodnia
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • pracodawca funduje koszt biletu lotniczego
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z brytyjskim pracodawcą
  • stałe zatrudnienie i stabilne warunki pracy
  • zapewnione minimum 40 godzin pracy w tygodniu
  • dla chętnych możliwe są również nadgodziny
  • zorganizowane miejsce zamieszkania
  • dobre zarobki

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, wszystkich chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na poniższy adres kontaktowy:

  • s.prokop@jobland.pl

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownica-sprzatajaca-od-zaraz-2960869.html

ID ogłoszenia: 28155e4f6595f7b7