£300 GBP/tydzień

Praca w Anglii jako kurier- kierowca kat. B Slough 2014

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Slough
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Opublikowany: 7 maja 2014 03:28

Zatrudnimy kierowcę do pracy w Anglii na stanowisko kuriera z kat. B. Oferta pracy ze Slough przy rozwożeniu paczek. Ogłoszenie dla kandydatów chcących rozpocząć własną działalność gospodarczą.

Stanowisko: Kurier
Lokalizacja: Anglia, Slough
Wynagrodzenie: 300 GBP/tydzień

Zadania:
Pracownik będzie odpowiedzialny za rozwożenie paczek. Obszar rozwozu stały- na terenie Slough.

Wymagania:
– bardzo dobra umiejętność prowadzenia samochodu
– szybkość w zapamiętywaniu ulic
– aktualne prawo jazdy kat. B
– osoby do 25 roku życia
– znajomość języka angielskiego konieczna
– zorganizowanie sobie butów z blachą
– doświadczenie w jeździe lewostronnej
– rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej na terenie UK

Oferujemy:
– zwiększenie zarobków po tygodniu sprawdzającym
– pomoc przy formalnościach
– jeden rejon rozwozowy
– pomoc w razie pytań

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV na adres: applicants@bnwstaffing.co.uk

Źródło:

ID ogłoszenia: 4565369449d8f7c3