£225-250/tydzień

Praca w Anglii Londyn od zaraz na produkcji serów śródziemnomorskich 2017

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Data rozpoczęcia pracy: do ustalenia
  • Przewidywany czas zatrudnienia: do ustalenia
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 8 stycznia 2017 19:23

Ogłoszenie aktualnej pracy w Anglii dla osób z podstawową znajomością języka angielskiego. Zatrudnienie w Londynie dla Polaków na produkcji serów śródziemnomorskich do podjęcia od zaraz.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miejsce zatrudnienia: Londyn – Wimbledon, Neasden
Pensja tygodniowa: ok. 225-250 GBP

Zakres zadań:

  • wspieranie pracy działu produkcyjnego i dystrybucyjnego w przedsiębiorstwie zajmującym się wytwarzaniem serów śródziemnomorskich
  • szczegółowe zagadnienia odnośnie obowiązków zostaną omówione na miejscu przez koordynatora

Oczekiwania:

  • niewymagane doświadczenie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym – rozumienie podstawowym poleceń, konstruowanie prostych zdań
  • duża odpowiedzialność
  • pracowitość
  • dobre zorganizowanie
  • chęć podjęcia pracy w Anglii

Zapewniamy:

  • pracę od poniedziałku do soboty
  • zatrudnienie w Anglii od zaraz
  • wdrożenie w obowiązki
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem proszone są o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV w języku angielskim na adres:

  • adrianna@milkys.co.uk

Kontakt telefoniczny możliwy pod numerem: 02084596276

źródło: http://londynek.net/jobs/ad?ad_id=1085019

ID ogłoszenia: 65358702ad2ca300

1 odpowiedź na “Praca w Anglii Londyn od zaraz na produkcji serów śródziemnomorskich 2017”

  1. Witam. Jestem zainteresowana z chłopakiem ta praca . Proszę O kontakt na e-mail

Zostaw odpowiedź do Paulina