£do ustalenia

Praca w Anglii na budowie dla Polaków przy układaniu kostki brukowej

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Anglia
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 30 marca 2015 19:02

Firma zagraniczna szuka pracownika budowlanego do pracy w Anglii. Oferta dla brukarza w budownictwie przy układaniu krawężników czy chodników. Pracodawca wymaga posiadania minimum 2 letniego doświadczenia.

Stanowisko: Brukarz
Lokalizacja: Anglia
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Do zadań pracownika należy wykonywanie nawierzchni z kostki brukowej, płyt kamiennych lub innych materiałów budowlanych. Nawierzchnie jakie będzie wykonywać brukarz to: chodniki, parkingi, alejki, ulice itp.

Wymagania:
– porozumiewanie się w języku angielskim w stopniu komunikatywnym
– wymagamy posiadania minimum 2 letniego doświadczenia
– kwalifikacje do obsługi mini-koparki i wywrotki
– prawo jazdy na samochód osobowy będzie atutem
– wytrzymałość fizyczna
– precyzja
– sprawne dłonie
– wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe

Oferujemy:
– wolne stanowisko dla brukarza
– jasne warunki zatrudnienia
– dobrą płace
– wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– zatrudnienie na pełny etat

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez stronę: http://www.infopraca.pl/praca/brukarz-pracownik-drogowy/wielka-brytania/11273962

ID ogłoszenia: 85955195f487142e

1 odpowiedź na “Praca w Anglii na budowie dla Polaków przy układaniu kostki brukowej”

  1. Jestem zainteresowany oferta pracy pracuje w tym zawodzie 10 lat