£10,00 na godz.

Praca w Anglii na budowie od zaraz dla budowlańców w Rotherham UK

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Rotherham
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Przewidywany czas zatrudnienia: minimum 12 miesięcy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 grudnia 2019 14:03

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Anglii na budowie. Zatrudnienie w Rotherham dla pracowników ogólnobudowlanych z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogólnobudowlany.

Lokalizacja: Rotherham.

Wynagrodzenie: 10,00 GBP na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie wykonywał zadania przy budowie ogrodzeń, ale też będzie wykonywał drenaże, betonował, naprawiał i budował drogi gospodarcze, a także wykonywał chirurgię drzew itp.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia w pracy w budownictwie ogólnym;
  • tzw. złota rączka;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • prawo jazdy kat B albo C.

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz na minimum 12 miesięcy;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • od 40 do 60 godzin pracy w tygodniu;
  • zakwaterowanie w domku mobilnym w cenie 25 GBP na tydzień od osoby;
  • solidnego i sprawdzonego pracodawcę;

Aplikacja:

Osoby, które chcą podjąć pracę na budowie, proszone są o wysyłanie zgłoszeń poprzez stronę:

źródło: www.imperial.org.pl

ID ogłoszenia: 8295dc58e19e9b6f