PLN10000 do 12500 miesięcznie brutto

Praca w Anglii na budowie od zaraz remonty bez znajomości języka Londyn

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Londyn
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 31 sierpnia 2016 22:55

Firma z Londynu poszukuje od zaraz nowych pracowników do remontów łazienek. Anglia praca na budowie bez znajomości języka oraz wykształcenia budowlanego. Zatrudnimy osoby dokładne i profesjonalne.

Stanowisko: pracownik budowlany;

Lokalizacja: Londyn, UK.

Zarobki: 10000 do 12500 zł. miesięcznie brutto.

Zakres obowiązków na stanowisku pracy:

  • kładzenie glazury;
  • prace przy systemach hydraulicznych i instalacjach elektrycznych;
  • tynkowanie, szpachlowanie;
  • malowanie ścian.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy przy remontach;
  • posiadanie własnych narzędzi;
  • umiejętność układania płytek, tynkowania, szpachlowania;
  • mile widziana znajomość instalacji elektrycznych i hydraulicznych;
  • zaletą będzie posiadanie zdjęć wykonanych wcześniej prac;
  • odpowiedzialne podejście do pracy;
  • fachowość, profesjonalizm;
  • punktualność i terminowość.

Zapewniamy:

  • pomoc w transporcie narzędzi do Londynu;
  • zakwaterowanie;
  • przyjazną atmosferę pracy (polski zespół);
  • ubrania robocze na każdą porę roku;
  • wsparcie w załatwieniu formalności, dla osób które będą chciały założyć działalność;
  • wsparcie na początku pracy.

Aplikacje:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do przesyłania aplikacji pod adres mailowy:

  • dominiklatek@gmail.com

tel. 00447932003006

Źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/fachowiec-do-prac-remontowychlazienkowych-3419580.html

ID ogłoszenia: 15457c70bcd7d76c