£8 GBP/H

Praca w Anglii na magazynie Amazon od zaraz przy wysyłce paczek, Stafford

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Stafford
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Data rozpoczęcia pracy: 12-07-2018
  • Przewidywany czas zatrudnienia: nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 lipca 2018 04:24

Poszukiwani kandydaci do podjęcia pracy w Anglii na magazynie Amazon przy wysyłce paczek. Zatrudnienie 2018 od zaraz z podstawowym językiem angielskim.

Praca w Anglii na magazynie dla Kobiet i Mężczyzn !!!

Miejsce pracy:Anglia
Region:Cała Polska

Oferujemy legalną pracę na warunkach Angielskich !!!
Praca od zaraz, dla Kobiet, Mężczyzn !!!

Dla Naszego Klienta z Anglii poszukujemy do:Amazon

Pracowników:Warehouse Order Picker praca polega na realizacji zamówień przygotowanie paczek do wysyłki dla klienta

!!! Dla Par wynajmujemy pokoje dwu osobowe !!!

Pracę oferujemy w okolicach Hikson,Stafford

OPIS STANOWISKA:
praca na magazynie przy realizacji zamówień – wysyłka paczek do Klienta

WYMAGANIA:
-dyspozycyjność
-dobry stan zdrowia umożliwiający wykonywanie pracy fizycznej
-silna motywacja do pracy
-osoby bez doświadczenia, zostaną przeszkolone przez firmę

OFERUJEMY:
-atrakcyjne wynagrodzenie od 5.500 zł netto (po przeliczeniu kursu)
-wynagrodzenie 8.00 funtów/h brutto dniówki
-wynagrodzenia 9.71 funtów/h brutto nocki
-szkolenie wstępne po podjęciu pracy
-pracę w dynamicznie rozwijajacej się firmie pod stałą opieką managerów
-28 dni płatnego urlopu
-kontrakt na stałe po okresie 12 tygodni
-40 godzin gwarantowane tygodniowo
-wypłaty co tydzień w piątek na konto
-300 funtów tygodniowo po podatku oraz ubezpieczeniu emerytalnym N.I.N.
-pomoc w zakwaterowaniu, pomoc w N.I.N. oraz otwarciu konta dla Klienta
-cena za pokój pojedynczy 75 funtów za tydzień
-cena za pokój podwójny 90 funtów za tydzień
-odbiór Klienta z lotniska w Anglii

!!!PEWNA I LEGALNA PRACA W ANGLII!!!

Pary zarabiają od 10.000 zł netto miesięcznie (po przeliczeniu kursu)

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na Wasze pytania w razie potrzeby jesteśmy do Waszej dyspozycji.

biuro@afterbrexit.pl Afterbrexit.pl +48 721-272-526

ID ogłoszenia: 6095b45d5c540ce5

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.