£ 6,50-9,50 GBP/h

Praca w Anglii na magazynie bez doświadczenia przy pakowaniu Hatfield

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Anglia
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Opublikowany: 23 stycznia 2015 10:25

Oferta pracy w Anglii na magazynie przy pakowaniu produktów. Zatrudnienie w Hatfield dla magazynierów bez doświadczenia przy etykietowaniu i przygotowywaniu paczek do wysyłki.

Stanowisko: Pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Anglia, różne lokalizacje: Hatfield, Hempstead, Harlow
Wynagrodzenie: 6,50-9,50 GBP/h

Zadania:
Są to prace magazynowe przy zbieraniu zamówień i pakowaniu towarów. Osoba zatrudniona będzie sprawdzać czy towar jest odpowiednio zabezpieczony i zakodowany.

Wymagania:
– znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie podstawowym
– możliwość podjęcia pracy za granicą
– dobre zdrowie fizyczne i psychiczne
– wytrzymałość fizyczna
– otwartość, komunikatywność
– samodzielność, obowiązkowość
– posiadanie doświadczenia będzie mile widziane
– przyjazd samochodem będzie ogromnym atutem

Oferujemy:
– dobre wynagrodzenie
– podpisanie umowy za pośrednictwem agencji
– wdrożenie w system działania firmy
– wsparcie w pierwszych dniach
– możliwość podniesienia swoich kwalifikacji
– przyjazną atmosferę
– pracę w międzynarodowej renomowanej firmie

Aplikacja:
Aplikacja przez stronę: http://www.poloniusz.pl/o1-2392c1/

ID ogłoszenia: 25954c1babf4c1b8

9 komentarzy na “Praca w Anglii na magazynie bez doświadczenia przy pakowaniu Hatfield”

  1. Jestem zainteresowany ofertą pracy przedstawioną przez Państwa na terenie Angli. Posiadam doświadczenie w pracy magazyniera , pakowacza. Jestem osobą gotową wyjechać za granicę do pracy. Cechuje mnie obowiazkowość,elastyczność,umiejętność pracy w zespole,samodzielność. Znajomość j.angielskiego (biegła)

    Adres e-mail mateuszskrzycki@wp.pl

    Tel kom. 0048 782 484 352. Mateusz

  2. witam jestem zaiteresowany panstwa ogłoszeniem chetnie wysle cv moj nr 505374291

  3. Jestem zainteresowany tą ofertą .

  4. Proszę o więcej informacji

  5. Witam .
    Jestem zainteresowany powyższa ofertą pracy. Mam 23 lata i odbyty staż na stanowisku magazyniera w Polsce. Proszę o odp na 722217579 lub na Siwy16161@op.pl

  6. Witaj, jestem zainteresowana. Proszę o kontakt 666859515

  7. Łukasz i Kasia na 28 stycznia 2015 @ 14:01

    Czy ta oferta jest z zakwaterowaniem-proszę o info,pozdrawiam

    Łukasz

  8. witam! jestem zainteresowany ta oferta pracy w chatfield mam samochod mam doswiaczenie na magazynach jako pokowacz proszę o kontakt 07721582417 pozdrawiam

  9. Praca na magazynie na 4 lutego 2015 @ 18:07

    Witam serdecznie.
    Mam na imię Joanna, jestem doświadczonym magazynierem, dodatkowo posiadam wiele innych umiejętności. Potrafię się posługiwać językiem angielskim w dobrym stopniu. Powierzone obowiązki staram się wykonywać rzetelnie i dokładnie. Jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy, proszę o kontakt: joannawudarska@o2.pl lub 726377708.

    Pozdrawiam,
    Joanna Wudarska.