£do ustalenia

Praca w Anglii na magazynie dla kierownika hurtowni spożywczej Southampton

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Southampton
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość dobra
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 11 listopada 2015 00:38

Hurtownia spożywcza z Southampton pilnie poszukuje osoby na stanowisko kierownika. Praca w Anglii na magazynie przy nadzorowaniu i szkoleniu zespołu. Od pracownika wymagamy znajomości języka angielskiego i doświadczenia.

Stanowisko: pracownik na magazynie
Lokalizacja: Anglia, Southampton
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– zapewnienie dobrego funkcjonowania firmy zgodnie z panującymi zasadami
– tworzenie nowych standardów w zależności od zapotrzebowania na ewoluowanie firmy
– dbanie o jak najlepszą pracę podwładnych
– należy porozumiewać się z klientami i dostawcami
– prowadzenie szkoleń dla nowych pracowników oraz tych stałych
– wdrażanie nowych osób w zasady BHP
– ogólne prace przy nadzorowaniu zamówień i asortymentu znajdującego się w magazynie
– należy rozwijać spółkę i dbać o jej dobrą renomę

Wymagania:
– doświadczenie na danym stanowisku jest wymagane (minimum 3 lata)
– bezproblemowe posługiwanie się językiem angielskim w mowie jak i piśmie
– umiejętne zarządzanie ludźmi
– zdolność do łagodzenia konfliktów
– predyspozycje do bycia liderem
– duża odpowiedzialność
– osoba otwarta
– umiejętność dążenia do wyznaczanych celów
– kreatywne myślenie
– dostosowanie się do grafiku firmowego oraz możliwość pracy w weekendy

Oferujemy:
– podnoszenie swoich kwalifikacji
– rozwój osobisty
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– stabilne zatrudnienie na angielskiej umowie
– wspieramy przy szukaniu miejsca do zamieszkania
– zapoznanie ze strukturą firmy

Aplikacja:
Poprzez stronę: http://www.pracuj.pl/praca/kierownik-hurtowni-spozywczej-southampton,oferta,4228181

ID ogłoszenia: 99256428538d5293