£6,50 GBP/h

Praca w Anglii na magazynie dla komisjonera przy zbieraniu zamówień Corby

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Corby
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 30 stycznia 2015 01:07

Magazyn z Corby szuka komisjonera do zbierania zamówień. Praca w Anglii dla pracownika magazynowego przy załadunku i rozładunku towarów bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Anglia, Corby
Wynagrodzenie: 6,50 GBP/h

Zadania:
– komisjonowanie towaru za pomocą systemu słuchawkowego
– kompletowanie zamówień
– pakowanie oraz przepakowywanie towaru
– załadunek, rozładunek towarów
– paletowanie

Wymagania:
– doświadczenie w pracy na systemie słuchawkowym będzie atutem jednak nie jest koniecznym wymogiem
– wysoka wydajność pracy
– pracowitość oraz spostrzegawczość
– gotowość wyjazdu własnym samochodem – mile widziane
– język angielski- komunikatywny
– podzielność uwagi, refleks
– zdolność nawiązywania kontaktów
– stosowanie przepisów BHP
– chęć do pracy zmianowej

Oferujemy:
– pracę zmianową w godzinach od 6:00 do 14:00 i do 14:00 do 22:00
– zatrudnienie stałe
– zdobycie nowego doświadczenia
– przyjazną atmosferę
– pomoc w pierwszych dniach
– konkurencyjne stawki godzinowe

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Proszę dzwonić pod numer: 07912 044916 prosząc Irka.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23672i/

ID ogłoszenia: 59454cac0132fcb5

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.