£6.95-7.70/godz

Praca w Anglii na magazynie od zaraz bez języka Middlewich zbieranie zamówień

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Middlewich
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Przewidywany czas zatrudnienia: brak informacji
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 6 czerwca 2016 22:22

Szukamy osób do pracy w Anglii od zaraz, przy zbieraniu zamówień. Zatrudnienie na magazynie z Middlewich bez znajomości języka i doświadczenia. Poszukujemy osób pracowitych i energicznych.

Stanowisko: magazynier

Lokalizacja: Middlewich.

Stawka godzinowa: 6.95-7.70 GBP/godz w zależności od zmiany.

Opis stanowiska:
osoby zatrudnione zajmują się zbieraniem zamówień klientów oraz przygotowaniu gotowych palet do wysyłki. Do ich obowiązków będzie również należał załadunek i rozładunek towarów.
Praca odbywa się na zmiany w godzinach:

  • 6.00-14.00;
  • 14.00-22.00;
  • 22.00-6.00

Wymagania:

  • elastyczność;
  • sprawność fizyczna;
  • predyspozycje do pracy zmianowej;
  • dokładność;
  • umiejętność skupienia uwagi;
  • możliwość pracy na nadgodziny;
  • dyspozycyjność do pracy 5 dni w tygodniu;
  • mile widziany komunikatywny język angielski;
  • sumienne podejście do zadań.

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym;
  • umowę o pracę na brytyjskich warunkach;
  • dobre zarobki;
  • zatrudnienie na zmiany;
  • możliwość podjęcia pracy bez doświadczenia;
  • dokładne szkolenie i trening wprowadzający.

Aplikacje:
Prosimy wysyłać SMS-a zawierającego imię i nazwisko oraz słowo “magazyn” pod numer:

  • 07525781028

Oddzwonimy aby ustalić szczegóły.

Źródło: http://polemi.co.uk/ogloszenia/praca-i-rekrutacja/fabryki-produkcja-magazyny/14755-pracownicy-magazynowi-potrzebni-natychmiastowy-start

ID ogłoszenia: 1835755c75221dba