£6,75 brutto za godzinę

Praca w Anglii na magazynie pakowanie Doncaster od zaraz z podstawowym językiem

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Doncaster
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Opublikowany: 2 lutego 2016 21:28

Atrakcyjna oferta pracy w Anglii na magazynie w Doncaster przy pakowaniu towarów od zaraz. Nie wymagamy doświadczenia, doskonała okazja do podjęcia pierwszego zatrudnienia na stałe, z podstawową znajomością języka.

Stanowisko: pracownik magazynowy.

Wynagrodzenie: 6,75 GBP/h.

Miejsce zatrudnienia: Anglia, Doncaster.

Zadania na stanowisku:

  • praca polegająca na ładowaniu towarów;
  • pakowanie;
  • transport towarów na magazynie;
  • kontrole jakości;
  • dbałość o porządek.

Wymagania:

  • podstawowa znajomość języka angielskiego;
  • brak chorób, sprawność fizyczna;
  • odpowiedzialny stosunek do obowiązków;
  • punktualne przychodzenie do pracy;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • komunikatywność, optymizm;
  • duża uczciwość i dokładność.

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie i dojazdy do pracy;
  • pracę na pełen etat;
  • umowę na czas nieokreślony;
  • pracę na zmiany;
  • zatrudnienie bez doświadczenia;
  • szkolenia wstępne;
  • ubezpieczenia oraz składki;
  • wypłaty co tydzień;
  • przyjazną atmosferę w pracy.

Aplikacje:
Zapraszamy do składania CV na adres mailowy lub telefon pod poniższy numer:

job@sesolutions.uk,
+48 530 402 219

Konieczna jest zgoda na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Źródło: sesolutions.uk

ID ogłoszenia: 28656b0f85305c38

2 komentarze na “Praca w Anglii na magazynie pakowanie Doncaster od zaraz z podstawowym językiem”

  1. Witam .Obecnie przebywam w Anglii jestem zainteresowany waszą ofertą pracy .mój nr 07490907611

  2. Witam. Nazywam sie Tomasz Haratym. Mam 39 lat. Jestem zainteresowany Wasza propozycja pracy.Angielski znam w stopniu komunikatywnym, Wloski w stopniu zaawansowanym.Szybko sie ucze, 13 lat pracowale na Sycylii jako osoba koordynujaca i odpowiedzialna za duzy klub sportowy. Doswiadczenie w pracy z duzymi grupami ludzi .

    Tomasz Haratym

Zostaw odpowiedź do tomasz