£do ustalenia

Praca w Anglii na magazynie przy pakowaniu kosmetyków Wellingborough

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Wellingborough
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Opublikowany: 5 sierpnia 2014 20:29

Szukamy od zaraz 150 pakowaczy do pracy w Anglii na magazynie. Oferta z Wellingborough dla Polaków bez doświadczenia przy pakowaniu kosmetyków. Pracodawca wymaga podstawowej znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Anglia, Wellingborough
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
– praca na magazynie przy pakowaniu kosmetyków
– utrzymywanie czystości na stanowisku
– naklejanie etykietek na produkty

Wymagania:
– szybkość, sprawne dłonie
– doświadczenie magazynowe mile widziane
– znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
– posiadanie samochodu jest obowiązkiem
– możliwość pracy na dwie zmiany
– chęć do wyjazdu za pracą od zaraz

Oferujemy:
– zatrudnienie od zaraz
– dwie zmiany w godzinach: 6-14; 14-22
– konkurencyjne stawki godzinowe
– pracę bez konieczności posiadania doświadczenia
– możliwość zdobycia nowych kwalifikacji

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do aplikowania poprzez stronę: http://anglia.pgra.pl/oferty/fizyczna_1/poszukujemy-150-osob-do-magazynu_i4700

ID ogłoszenia: 77153e0ec230cddf