£od 6,31 do 8,74 GBP/h

Praca w Anglii na magazynie przy pakowaniu odzieży bez języka Manchester

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Manchester
  • Znajomosć języka: Praca bez znajomości języka
  • Opublikowany: 17 lipca 2014 23:18

Szukamy magazynierów bez znajomości języka angielskiego do pracy w Anglii. Oferta z Manchesteru przy pakowaniu odzieży na magazynie. Zatrudnienie w systemie zmianowym.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Anglia, Manchester
Wynagrodzenie: od 6,31 do 8,74 GBP/h

Zadania:
– pakowanie odzieży w specjalnie przygotowane do tego opakowania
– załadunek towarów na palety
– układanie odzieży w magazynie według ustalonego systemu
– zbieranie zamówień i jego kompletowanie
– inne prace magazynowe zlecane przez pracodawcę

Wymagania:
– doświadczenie na danym stanowisku będzie dodatkowym atutem
– chęć do pracy zmianowej
– osoba energiczna, zmotywowana do pracy
– przykładanie się do zlecanych zadań
– dobre zdrowie

Oferujemy:
– system trzy zmianowy w wymiarze: 6-14; 14-22; 22-6
– stawki godzinowe w zależności od odbycia konkretnej zmiany
– za ranną zmianę oferujemy 6.31f za godz. za popołudniową 6.6f, a za wieczorną 8,74f za godzinę.
– płatne nadgodziny 8,74f za godzinę pracy
– okres próbny trwający 13 tygodni, po którym jest możliwość podpisania kontraktu z firmą
– możliwość zdobycia nowego doświadczenia
– pomoc przy szukaniu miejsca zamieszkania

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania:

[uwaga od administracji – zdaniem naszych użytkowników ogłoszenie jest próbą oszustwa]

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22ciah/

ID ogłoszenia: 66853c7850226a6d

6 komentarzy na “Praca w Anglii na magazynie przy pakowaniu odzieży bez języka Manchester”

  1. W odpowiedzi na zamieszczone ogłoszenie składam kandydaturę 4 osób, jesteśmy gotowi do wyjazdu i podjęcia pracy od zaraz. Jesteśmy osobami odpowiedzialnymi i zorganizowanymi niebojącymi się ciężkiej pracy i wyzwań.

    pozdrawiamy i oczekujemy pozytywnego rozpatrzenia naszej aplikacji

  2. Witam jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy.Jestem gotowa do wyjazdu i podjęcia pracy od zaraz.Posiadam doświadczenie ,gdyż pracowałam na terenie Anglii,okolice Birmingham przy pakowaniu warzyw przez okres 1,5 roku.Jestem osobą dyspozycjną ,odpowiedzialną,zorganizowaną.Pozdrawiam i oczekuje pozytywnego rozpatrzenia mojej aplikacji.

  3. Dominika na 22 lipca 2014 @ 14:30

    Witam, wraz z chłopakiem jesteśmy chętni do podjęcia pracy na stanowisku magazyniera. Posiadamy doświadczenie w orderpicking’u przy pakowaniu produktów spożywczych. Jesteśmy dyspozycyjni od zaraz, zorganizowani, odpowiedzialni oraz chętni do podjęcia współpracy. Prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej aplikacji. Pozdrawiamy

  4. TO OGŁOSZENIE TO OSZUSTWO !!!

  5. stankiewicz.employment@gmail.com KOLEŚ BEDZIE WAM KAZAŁ PRZESŁAC SKAN BILETU DO UK A POTEM DOSTANIECIE INFO ŻEBY KASE WPŁACIC NA KONTO !!

  6. OSZUSTWO