£7-7,50 GBP/h

Praca w Anglii na magazynie przy pakowaniu odzieży Manchester od zaraz

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Manchester
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Przewidywany czas zatrudnienia: 12 tygodni
  • Opublikowany: 27 października 2015 02:09

Posiadamy wolne stanowiska na magazynie przy pakowaniu odzieży w okolicach Manchesteru. Praca w Anglii od zaraz dla Polaków bez doświadczenia. Zatrudnienie na okres 12 tygodni.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Anglia, Manchester
Wynagrodzenie: 7-7,50 GBP/h
Start: od zaraz (pierwszy wyjazd 6.11.2015)

Zadania:
– pracownik dba o układanie nowych dostaw zgodnie z porządkiem magazynowym
– wyszukiwanie towarów i kompletowanie zamówień
– skanowanie produktów oraz ich etykietowanie
– układanie paczek do wysyłki na palety
– pakowanie odzieży

Wymagania:
– zdolność do pracy zmianowej również w nocy
– zaplanowanie wyjazdu na listopad/grudzień
– umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym
– zależy nam na kandydatach przykładających się do pracy
– chęć pracowania w grupie
– samodzielność, zaangażowanie, punktualność
– opłacanie biletu autokarowego
– wymagane jest posiadanie odpowiedniej odzieży czyli: czarne obuwie, 2 pary czarnych spodni oraz koszulki w tym samym kolorze (bez wzorków)
– przed wyjazdem należy umówić się na spotkanie
– zabranie kwoty na wyjazd w wysokości 350 funtów

Oferujemy:
– podpisanie umowy na 12 tygodni z możliwością jej przedłużenia
– satysfakcjonujące wynagrodzenie
– za zmiany nocne oferujemy 7,50 GBP/h
– płatny przejazd do UK
– miejsce do zamieszkania
– pomoc w pierwszych dniach
– zapoznanie z pracownikami
– na miejscu zapewniamy opiekę medyczną
– każdy pracownik objęty jest ubezpieczeniem
– pomoc opiekunów
– start możliwy już 6 listopada

Aplikacja:
Poprzez stronę: http://www.pracuj.pl/praca/picker-packer-manchester,oferta,4184708

ID ogłoszenia: 509562ebedc1608c

1 odpowiedź na “Praca w Anglii na magazynie przy pakowaniu odzieży Manchester od zaraz”

  1. Jestem zainteresowany oferta pracy. Aktualnie przebywam juz w Anglii, takze nie bedzie problemu z dojazdem. Jestem tu z dziewczyną, a wiec najlepiej gdyby znalazly sie dwa miejsca. Z moim angielskim jest ok, pracowalem jako kelner wiec z komunikatywnoscia nie ma problemu, dziewczyna mowi nieco gorzej, ale z kazdym dniem jej jezyk sie polepsza. Prosze o jak najszybszy kontakt, poniewaz w ten czwartek planuje wybrac sie do Manchesteru. Prosze o przeslanie mi maila z numerem kontaktowym lub o bezposredni kontakt na numer 0751 3200 550.
    Dziekuje, Robert.