£7,15 GBP/h

Praca w Anglii na magazynie przy pakowaniu owoców i warzyw Liverpool

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Liverpool
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość podstawowa
  • Opublikowany: 18 czerwca 2015 17:42

Posiadamy wolne stanowiska dla pakowaczy na magazynie z produktami spożywczymi. Praca w Anglii (Liverpool) przy pakowaniu owoców i warzyw. Zatrudnienie zmianowe na dłuższy okres.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Anglia, Liverpool
Wynagrodzenie: 7,15 GBP/h

Zadania:
Głównym zadaniem pracowników będzie pakowanie warzyw i owoców na magazynie. Należy zwracać również uwagę na jakość produktów i je w trakcie pakowania segregować odrzucając te niezdatne do spożycia.

Wymagania:
– szybkie przystosowanie się do zmiennych warunków pracy
– możliwość podjęcia pracy głównie w porze nocnej
– chęć pracowania w różnych godzinach
– przestrzeganie zasad higieny osobistej
– szybkość, zaradność, samodzielność
– wywiązywanie się ze swoich obowiązków
– zatrudnienie dla osób bez nałogów
– podstawy języka angielskiego

Oferujemy:
– przyjazne środowisko pracy
– pracę zmianową
– głównie zmiany nocne od 19 do 7 rano
– wolny dzień lub dwa w tygodniu
– zatrudnienie bez konieczności posiadania doświadczenia
– oferujemy pracę na dłuższy okres

Aplikacja:
Aplikacja za pośrednictwem strony: http://www.mojawyspa.co.uk/ogloszenia/10/217254/Pakowanie-owocow-i-warzyw-Knowsley-Liverpool#contact-form
Można również skontaktować się telefonicznie pod numerem telefonu: 01925443355

Źródło: http://www.mojawyspa.co.uk/ogloszenia/10/217254/Pakowanie-owocow-i-warzyw-Knowsley-Liverpool#contact-form

ID ogłoszenia: 7745582e1b2a315e

5 komentarzy na “Praca w Anglii na magazynie przy pakowaniu owoców i warzyw Liverpool”

  1. Praca w Anglii na magazynie przy pakowaniu owoców i warzyw Liverpool na 21 czerwca 2015 @ 12:52

    Jestem zainteresowany Państwa propozycją pracy.
    Interesuje mnie ,czy praca ta jest za pośrednictwem Agencji?
    I co oznacza praca “ZMIANOWA” ?

  2. Krystian Aleksiejuk na 21 czerwca 2015 @ 16:13

    Dzień dobry, jestem zainteresowany ofertą pracy.
    Zgłaszam chęć rekrutacji i wyjazdu obecnie pracuję na magazynie w Polsce.
    Tel. +48 794 942 802

  3. Elwira Gotfryd na 30 czerwca 2015 @ 22:26

    Witam, razem z moim chłopakiem jesteśmy zainteresowani waszą ofertą. Mamy doświadczenie z tego typu pracy. Znamy język angielski w stopniu komunikatywnym. Mam 21 lat a chłopak 22. Proszę o odpowiedz.

  4. Witam
    Wraz z kolegą jeteśmy zainteresowani powyższą ofertą pracy. Jesteśmy skłonni lecieć do Państwa nawet dzisiaj. Uprzejmie prosimy o kontakt meilowy. Pozdrawiamy

  5. Patrycja na 1 lipca 2015 @ 14:14

    Jestem zainteresowana państwa ofertą pracy. Jezyk angielski komunikatywny. mogę zacząć od zaraz.