£7,28-8,28 GBP za godz.

Praca w Anglii na magazynie przy pakowaniu produktów od zaraz Cowley

  • Kraj: Anglia
  • Miasto: Cowley
  • Znajomosć języka: Wymagana znajomość komunikatywna
  • Opublikowany: 11 sierpnia 2015 00:24

Pilnie poszukujemy magazynierów bez doświadczenia do pracy w Anglii. Ogłoszenie z Cowley od zaraz na magazynie przy zbieraniu zamówień i pakowaniu produktów.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Anglia, Cowley
Wynagrodzenie: 7,28-8,28 GBP za godz.
Start: od zaraz

Zadania:
– zbieranie zamówień
– pakowanie produktów
– porządkowanie półek magazynowych
– obsługiwanie wózka mechanicznego (po przeszkoleniu)
– inne zadania zlecane przez pracodawcę

Wymagania:
– chęć podjęcia pracy tymczasowej
– wytrzymałość fizyczna
– chęć do nauki nowych rzeczy
– szybkie zapamiętywanie
– odpowiedzialność, punktualność
– angielski na poziomie komunikatywnym
– dobre zdrowie
– gotowość podjęcia pracy zmianowej
– zdolność do pracy po godzinach

Oferujemy:
– niezbędne szkolenia
– podniesienie swoich kwalifikacji
– trzy zmiany: 6-14; 14-22 oraz 20-6
– praca w nocy ze stawką 8,28 GBP za godzinę
– tydzień pracy zaczyna się od niedzieli i kończy w czwartek
– wyrobienie nadgodzin w dwa przysługujące dni wolne
– start od zaraz

Aplikacja:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV napisane po angielsku na maila: nfo@aniaspoland.com

Źródło: http://londynek.net/jobs/Praca+w+magazynie+Cowley+Oxfordshire+od+zaraz!+Oxfordshire+Cowley+Produkcja+Magazyny+ogloszenia+praca,/jobs/ad?ad_id=957691

ID ogłoszenia: 29655c9066c56208